PORSCHE PANAMERA 4.8 TURBO S AUTOMAT 2014r.

288595

Aktualna cena (bez VAT): 166 900,00 zł

  • Dokumenty

PORSCHE PANAMERA
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PORSCHE PANAMERA 4.8 TURBO S AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2014   Liczba miejsc: 4
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Liftback
Przebieg odczytany: 154888km   VIN: WP0ZZZ97ZFL070212
Kolor: FIOLETOWY   Nr rejestracyjny: WZ204CN
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-10-08
Silnik: 4806ccm (Moc 570KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: -

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Połamana obudowa filtra powietrza. Pogięta prawa chłodnica powietrza doładowującego. Połamane kierownice powietrza po stronie prawej. Rozładowany akumulator. Silnik uruchomiono przy pomocy akumulatora zewnętrznego. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Zawieszenie przednie i tylne – działanie w warunkach parkingowych w normie. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Aktywny alert ABS / PSM failure. Układ wydechowy – pokryty korozją

Barwa nadwozia – fioletowa z efektem metalicznym. Zderzak przedni – połamany i pogięty po stronie prawej, uszkodzone czujniki parkowania. Uszkodzony radar w przednim zderzaku. Reflektor prawy - brak. Reflektor lewy - uszkodzony klosz. Prawe światło do jazdy dziennej - połamane. Szyba czołowa – potłuczona. Popękane i pogięte przednie wzmocnienia. Pokrywa komory silnika – pogięta, ubytki lakieru, zarysowania. Błotnik prawy – pogięty, porysowany. Uszkodzony prawy przedni fartuch wewnętrzny. Drzwi prawe przednie – zahaczają o błotnik, system domykania drzwi nie działa, drobne zarysowania. Brak prawego lusterka. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Na poszyciach nadwozia stwierdzono ślady napraw lakierniczych. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 220um, błotnika prawego: do 230um, drzwi prawych przednich: do 220um, drzwi prawych tylnych: do 1950um, poszycia tylnego boku prawego: do 800um, pokrywy komory bagażnika: do 250um, słupka prawego przedniego: do 320um, poszycia tylnego boku lewego: do 280um, drzwi lewych tylnych: do 220um, drzwi lewych przednich: do 240um, błotnika lewego: do 220um, dachu: do 250um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego.

Deska rozdzielcza - rozerwana po stronie prawej. Poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Nakładka tapicerka lewego słupka B - zarysowania. Przetarcia tapicerki fotela kierowcy. Punktowe przypalenia wykładziny podłogi. Brak półki bagażnika. Wystrzelone czołowe poduszki bezpieczeństwa. Aktywny alert układu poduszek bezpieczeństwa.

Klimatyzacja automatyczna 4-ro strefowa.
Nagłośnienie Burmester.
Fotele przednie sterowane elektrycznie z pamięcią ustawień.
Fotele przednie i tylne wentylowane.
Deska rozdzielcza, panel środkowy oraz tapicerki drzwiowe pokryte skórą.
Zawieszenie pneumatyczne.
Kierownica pokryta skórą i włóknem węglowym.
Układ wydechowy o zmiennej charakterystyce.
System ostrzegający przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.
Tempomat aktywny.
Hamulce ceramiczne.
Spoiler tylny.
System kamer 360 stopni - niesprawny.
Boczne tylne poduszki bezpieczeństwa.

ABS, ASR, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Deska rozdzielcza pokryta skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele wentylowane, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Podsufitka Alcantara, Radio CD, Roleta tylnych drzwi, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, System domykania drzwi, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Pirelli P Zero rozm: 255/40ZR20 zuż: 90%
Prawy przód - prod: Pirelli P Zero rozm: 255/40ZR20 zuż: 90%
Lewy tył - prod: Pirelli P Zero rozm: 295/35ZR20 zuż: 90%
Prawy tył - prod: Pirelli P Zero rozm: 295/35ZR20 zuż: 90%

Uwaga !!! Samochód sprzedawany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w brakującym dokumencie.

UWAGA: dowód rejestracyjny pojazdu jest zatrzymany elektronicznie. Sprzedający nie posiada pokwitowania elektronicznego zatrzymania dowodu rejestracyjnego. Cofnięcie zatrzymania realizowane jest przez diagnostę na stacji kontroli pojazdów, po przejściu badania technicznego z wynikiem pozytywnym.” Badanie można wykonać na podstawie karty pojazdu.

1. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 28885km, 57251km, 88876km, 114763km, 135516km.
3. Według wpisu na portalu historiapojazdu.gov.pl okresowe badanie techniczne pojazdu ważne jest do 24.02.2022.