PEUGEOT BOXER 2.2 333 HDI FURGON 2015r.

65978

7

Aktualna cena (bez VAT): 50 400,00 zł

PEUGEOT BOXER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT BOXER 2.2 333 HDI FURGON   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2015   VIN: VF3YBTMFC12927025
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: WB3032L
Przebieg odczytany: 55630km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-08-28
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2198ccm (Moc 130KM)   Masa całkowita: 3300
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1975
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2018-08-28

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - ok 4000mm. Połamana dolna osłona komory zespołu napędowego. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, elementy cierne zużyte w stopniu kwalifikującym do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała. Elementy zewnętrzne nadwozia oklejone żółtą folią. Zderzak przedni – odkształcone dolne wzmocnienie po stronie prawej, liczne zarysowania. Szyba czołowa – odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lusterko prawe - połamana obudowa, zarysowania obudowy, pęknięcie kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie w części środkowej na odcinku ok 100mm, zagięcia i rysy po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – liczne zagięcia, drobne zarysowania. Zderzak tylny – zagięty i pęknięty po stronie prawej, liczne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe – liczne zagięcia, liczne zarysowania i zagięcia po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe – liczne zagięcia, liczne zarysowania i zagięcia po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Brak tylnych osłon p/błotnych. Połamana lampa zespolona lewa tylna. Poszycie tylne boku lewego – liczne zagięcia, porysowana listwa, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Lusterko lewe - połamana obudowa, popękany górny wkład, pęknięty kierunkowskaz. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Próg lewy - ubytki lakieru we wnęce drzwi. Dach – zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia mierzona wraz z okleiną: do 205µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Kołpaki kół - 4 sztuki, porysowane. Brak koła zapasowego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Pęknięcie tapicerki siedziska fotela kierowcy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przestrzeń ładunkowa, stwierdzono: liczne zagięcia i zarysowania podłogi przestrzeni ładunkowej, liczne zagięcia nadkoli i ściany grodziowej. Liczne zarysowania poszyć przestrzeni ładunkowej. Popękane wyłożenia tapicerskie drzwi. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 3600mm, wysokość ok 1940mm, szerokość ok 1890mm /ok 1420mm między nadkolami.

Radioodtwarzacz CD Kenwood KDC 164U.

ABS, ASR, Immobilizer, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 50%
Prawy tył - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 50%

1. Dowód rejestracyjny z wpisem VAT-1.
2. Książka serwisowa bez wpisów.