Oprogramowanie Platforma e-lerningowa LearWay2.4

169373

Aktualna cena (bez VAT): 29 100,00 zł

Nazwa: Platforma e-learningowa
Model: LearnWay 2.4
Rok produkcji: b.d- wg. FV zakupiono w 2017
Wytwórca/dostawca: GroMar Sp. z o.o.

Dane techniczne :
Wymagania sprzętowe
Konfiguracja

Przedmiot szacowania ( wg. witryny internetowej producenta) : narzędzie, które umożliwia przeszkolenie znacznej liczby osób w krótkim czasie. Składa się z modułów w prosty sposób można ją dostosować do potrzeb użytkownika, a także możliwości i narzędzi. Pozwala na stworzenie stworzenia szkolenia online, zarządzania szkoleniami stacjonarnymi oraz ich budżetami, a także prowadzenia wideokonferencji. Wbudowany edytor szkoleń pozwala na dostosowanie modułu do własnych potrzeb i kultury firmy. W ramach platformy e-learningowej można tworzyć ankiety, testy, czy egzaminy oraz automatycznie generować certyfikaty.
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• pobierany bezpośrednio ze strony dystrybutora – wg. informacji władającego
• nośnika
• klucza
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji