Oprogramowanie NPV Task Manager Light

288630

Aktualna cena (bez VAT): 8 000,00 zł

Nazwa: NPV Task Manager Light
Model: Light
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca/ dostawca: b.d

Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )
Konfiguracja

Przedmiot szacowania: program komputerowy prawdopodobnie dedykowany do zarządzania procesami w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Przedmiot oszacowania na dzień oględzin :
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• Oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji