Oprogramowanie Gastro POS - 5 szt

286937

Aktualna cena (bez VAT): 850,00 zł

Nazwa: Gastro POS
Model: Gastro POS
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2020
Wytwórca/ dostawca: b.d

Zawartość
• Gastro POS 5 szt

Przedmiot szacowania: oprogramowanie( wg. dystrybutora, producenta) : programem do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy przeznaczony dla lokali gastronomicznych wyposażony w moduły umożliwiające min:
• prowadzenie gospodarki magazynowej firmy w oparciu o dokumenty zakupu oraz zrealizowaną sprzedaż stanowiska POS
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• Oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji

• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
Przedstawiono
• nr licencji