Opel Insignia 2.0 cdti cosmo 4x4 uszkodzony 2017r. WW976XR UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

259817

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 52 000,00 zł

WW976XR Opel Insignia
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Opel Insignia Cosmo 4x4 aut   VIN: W0LGT6E16H1045104
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: WW976XR
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-02-07
Przebieg odczytany: 70139km   Liczba kluczy: 1
Kolor: szary   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1956ccm (Moc 170KM/125KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1741
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2320kg
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2022-01-31
Typ nadwozia: Liftback   Hak: Nie

Ubywa płyn chłodniczy i temperatura płynu wzrasta powyżej 110 stopni. Po weryfikacji stwierdzono zawartość spalin w układzie chłodzenia. Podczas pracy silnika również wydobywa się płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego przez przewód przelewowy, a cały zbiorniczek jest popękany, co świadczy o znacznych wzrostach ciśnienia w układzie chłodzenia. Wszystkie te symptomy mogą świadczyć o uszkodzeniu uszczelki głowicy. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Informacja komputera pokładowego o konieczności wymiany oleju.

Barwa nadwozia - szara z efektem metalicznym. Pokrywa P - odprysk powłoki lakierniczej o średnicy 3 mm, dwa drobne odpryski o średnicy około 1 mm. Zderzak P - drobne odpryski o średnicy około 3 mm, zarysowanie o długości około 24 mm. Szyba czołowa - drobny odprysk o średnicy około 1 mm. Lusterko P - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 28 mm. Drzwi TP - zarysowanie o długości 20 mm. Zderzak T - drobne zarysowania powłoki lakierniczej o długości od około 5 mm do około 15 mm. Pokrywa T - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 15 mm. Błotnik TL - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 45 mm, zarysowanie o długości około 60 mm. Drzwi PL - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 5 mm., drobne wgniecenie. Lusterko L - zarysowanie z ubytkiem materiału o długości 17 mm. Błotnik PL - drobne zarysowania powłoki lakierniczej, próg L - zarysowania. Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: błotnik PP - do 90 mikrometrów, drzwi PP - do 90 mikrometrów, drzwi TP - do 90 mikrometrów, błotnik TP - do 90 mikrometrów, pokrywa P - do 90 mikrometrów, dach - do 90 mikrometrów, pokrywa T - do 90 mikrometrów, błotnik PL - do 90 mikrometrów, drzwi PL - do 90 mikrometrów, drzwi TL - do 90 mikrometrów, błotnik TL - do 90 mikrometrów.

Obręcz koła TL - drobne zarysowania. Obręcz koła PL - zarysowania na krawędzi obręczy z ubytkiem materiału. Obręcz koła TP - drobne zarysowanie krawędzi obręczy. Skrzynia biegów – automatyczna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk, stalowe koło dojazdowe.

Fotel pasażera - zabrudzony. Tunel środkowy - zabrudzony. Wnętrze bagażnika - zabrudzone. Boczek drzwi PL - zabrudzony. Fotel kierowcy - zabrudzony. Kierownica - zabrudzona. Wykładzina boczna lewa bagażnika - niespasowana. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Podłokietnik przedni, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Reflektory bi-ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny, Zderzaki w kolorze nadwozia

PL lato - prod: Bridgestone rozm: 245/45R18 zuż: 50%
PP lato - prod: Bridgestone rozm: 245/45R18 zuż: 50%
TL lato - prod: Bridgestone rozm: 245/45R18 zuż: 50%
TP lato - prod: Bridgestone rozm: 245/45R18 zuż: 50%
zapas - prod: Continental rozm: T125/70R17 98M zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegach: 28822km, 47678km, ostatni dnia 12.02.2019r.

JEDEN KLUCZ Z PILOTEM CENTRALNEGO ZAMKA