Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy uszkodzony 2019r. WX1730C UWAGA!! Pojazd znajduje się w lokalizacji: Janki, Al. Krakowska 52, 05-090 Janki

338441

Janki 05-090, Aleja Krakowska 52

Aktualna cena (bez VAT): 32 200,00 zł

WX1730C Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S V 1.6 CDTI Enjoy S&S   VIN: W0VBD8EFXK8072763
Rok produkcji: 2019   Nr rejestracyjny: WX1730C
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-10-24
Przebieg odczytany: 166846km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 110KM/81KW)   Masa całkowita: 1930
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1369
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 1930kg
Rodzaj pojazdu: Osobowy   Data następnego badania technicznego: 2024-10-14

Brak możliwości uruchomienia. Uszkodzony filtr cząstek stałych oraz turbosprężarka. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia - powyżej min.

Brak możliwości uruchomienia i wykonania jazdy próbnej.

Barwa nadwozia biała. Zderzak P - zarysowania, odpryski, deformacja, Pokrywa P - odpryski, Szyba czołowa - odpryski, Słupek "A" lewy - odprysk, korozja, Dach - odpryski, Obudowa lusterka L - zarysowania, Drzwi TL - odpryski, Ściana TL - zarysowania, wgniecenie, Zderzak T - odpryski, zarysowania, Lampa TL - zarysowana, Ściana TP - wgniecenia, zarysowania, Drzwi TP - zarysowania, Drzwi PP - zarysowana klamka, Lusterko P - pęknięte, Próg L - zarysowania, Próg P - zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej: Błotnik PL - 100µm, Błotnik PP - 100µm, Pokrywa P - 100µm, Drzwi PL - 110µm, Drzwi PP - 110µm, Drzwi TL - 110µm, Drzwi TP - 110µm, Ściana TL - 110µm, Ściana TP - 110µm, Dach - 110µm, Pokrywa T - 120µm, Próg L - 100µm, Próg P - 80µm.

Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk, koło dojazdowe - stalowe. Felga PL - korozja, Felga TL - zarysowania, ubytki, Felga TP - zarysowania, Felga PP - korozja Skrzynia biegów - manualna 6 biegowa. Napęd na przednią oś. Brak możliwości uruchomienia pojazdu i wykonania jazdy próbnej.

Fotel PL - zabrudzenia, przetarcia, Fotel PP - zabrudzenia, Kanapa T - zabrudzenia, Tapicerka drzwi PL - zarysowania, Tapicerka drzwi TL - zarysowania, Osłona słupka "D" prawa - zarysowania, Podsufitka - zabrudzenia, Osłona słupka "D" lewa - zarysowania, Tapicerka drzwi T - zabrudzenia, zarysowania, Tapicerka drzwi PP - zarysowania, Deska rozdzielcza - zarysowania, zabrudzenia, Schowek pasażera - zarysowania. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS
Airbag 6 sztuk: poduszki powietrzne czołowe i boczne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne
Chromowana listwa z logo na osłonie chłodnicy
Elektryczne szyby przednie
Elektryczne szyby, tył
Elektryczny podajnik pasa bezpieczeństwa
ESP + TCS
Fotel kierowcy z regulacją wysokości
Kierownica skórzana
Kolumna kierownicy z regulacją położenia w dwóch płaszczyznach
Komputer pokładowy
Lakier uni
Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane
Lusterka boczne w kolorze nadwozia
Mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX w 2. rzędzie foteli
Nawiew wentylacji-ogrzewania w drugim rzędzie siedzeń
Przyciski sterowania na kierownicy
Relingi dachowe, czarne
Spojler tylny
System monitorujący ciśnienie w oponach
System multimedialny R4.0 IntellLink (Bluetooth,4 głosniki,ekran dotykowy 7 cali)
Światła do jazdy dziennej LED
Tapicerka materiałowa czarna
Tempomat z ogranicznikiem prędkości
Tylne oparcie składane, dzielone 60:40
Układ wspomagania ruszania pod górę HSA
Wyświetlacz graficzny wskaźników kierowcy
Alarm, pakiet
Alarm
Pakiet Oświetlenie Wnętrza
Felgi aluminiowe 16 z ogumieniem
Pakiet Enjoy Biznes
Czujniki odległości przy parkowaniu - przód i tył
Klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa, sterowana elektronicznie z czujnikiem wilgotności
Konsola centralna przesuwana z podłokietnikiem i zamykanym schowkiem
Pakiet Dobrej Widoczności
Światła przeciwmgielne z przodu
Pakiet Fotel Ergonomiczny Kierowcy
Fotel kierowcy regulowany w 8 kierunkach
Fotel kierowcy z elektryczną regulacją lędźwiową w 4 kierunkach
Fotel kierowcy z regulacją długości siedziska
Kieszenie w oparciach foteli przednich

PL lato - prod: Falken rozm: 205/55R16 zuż: 83%
PP lato - prod: Falken rozm: 205/55R16 zuż: 83%
TL lato - prod: Falken rozm: 205/55R16 zuż: 33%
TP lato - prod: Falken rozm: 205/55R16 zuż: 33%
koła zapasowe dojazdowe - prod: Continental rozm: 115/70R16 zuż: Brak danych

Pojazd z polskiej sieci dealerskiej

Liczba wpisów w książce serwisowej: 5: 32966km, 59745km, 87383km, 121250km, 156653km z dnia 19.04.2023

Dwa klucze zintegrowane z pilotem centralnego zamka