Mysz 3Dconnection Space Mouse Wireless 3DX-600044

211297

Aktualna cena (bez VAT): 320,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: A4318092516

Nazwa: Mysz
Model: 3Dconnexion SpaceMouse Wireless 3DX-600044
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca: 3Dconnexion
Nr identyfikacyjny: A4318092516

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Wymiary 8 x 8 x 6 cm
• Masa 0,4 kg
• Liczba klawiszy 2 szt

Przedmiot szacowania: urządzenie wskazujące używane podczas pracy z interfejsem graficznym systemu komputerowego. Mysz umożliwia przemieszczanie przestrzennych obiektów w programach do projektowania i wizualizacji 3D
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
Historia napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji