MAN TGS 26.360 6X4 BB 2012r.

296108

Aktualna cena (bez VAT): 188 900,00 zł

MAN 26.
Marka, Model: MAN TGS 26.360 6X4 BB   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-01-29
Rok produkcji: 2012   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2012-02-03
Przebieg odczytany: 302456km   Liczba kluczy: 1
Silnik: 10518ccm (Moc 360KM/265KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 3   Masa całkowita: 26000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 12550
Typ nadwozia: Wywrotka   Data następnego badania technicznego: 2022-02-11
VIN: WMA26SZZ0CM591547   Układ i liczba cylindrów: R/6
Nr rejestracyjny: CB565NF   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 5   Rodzaj zawieszenia: -
Ładowność: 13450kg

Rozruch silnika łatwy. Parametry pracy silnika w normie. Silnik, osprzęt silnika – zabrudzone. Zbiornik paliwa – wgniecenie. Uaktywniony alert układu sterowania silnika na wyświetlaczu deski rozdzielczej.

Układ kierowniczy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe. Układ hamulcowy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe. Rama i zawieszenie pojazdu – elementy pokryte warstwą zaschniętego błota /brak możliwości stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych/; miejscowe ogniska korozji na elementach ramy. W części przedniej ramy zamontowana płyta stalowa do montażu wyposażenia dodatkowego.

A. Kabina kierowcy: zarysowania, miejscowe obtarcia powłoki lakierowej poszyć zewnętrznych kabiny. Grubość powłoki lakierowej elementów zewnętrznego poszycia kabiny od 0,093 do 0,120mm. Drzwi lewe – uszkodzony wkład zamka drzwi. Stopień lewy kabiny – obtarcia powłoki lakierowej. Błotnik koła przedniego lewy – pęknięty tylny segment błotnika.

B. Skrzynia ładunkowa [F.X. MEILLER]:
Stalowa, z podłogą płaską i wywrotem trójstronnym. Ściana lewa skrzyni otwierana siłownikami pneumatycznymi. Wymiary wewnętrzne: długość mierzona po podłodze – 4900mm, wys. ścian – 1000mm. Ściany skrzyni – wgniecenia, liczne obtarcia, odpryski, miejscowe ubytki powłoki lakierowej; ogniska korozji. Rama skrzyni ładunkowej – uszkodzeń na elementach ramy nie stwierdzono. Układ hydraulicznego wywrotu skrzyni ładunkowej – w trakcie sprawdzania funkcjonowania układu stwierdzono wolne podnoszenie skrzyni dopiero przy dużych obrotach silnika (sprawdzano działanie układu bez ładunku); alert układu hydraulicznego na wyświetlaczu deski rozdzielczej; ślady niewielkich wycieków oleju przez uszczelnienia siłownika hydraulicznego. Układ pneumatyczny otwierania lewej ściany skrzyni ładunkowej – funkcjonowanie układu prawidłowe. Opończa górna zwijana – zabrudzona, przetarta, miejscowo rozerwana. Belka p.najazdowa tylna – zgięta, liczne ogniska korozji.

Skrzynia biegów automatyczna, napęd 6x4. Elementy układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych funkcjonują prawidłowo, układ sterowania elektrycznego skrzyni biegów wymaga sprawdzenia w warunkach stanowiskowych. Tarcza koła stalowa (11szt.) – miejscowe ogniska korozji, brak osłon śrub kół przednich.

Poszycia tapicerskie kabiny kierowcy – zabrudzone. Poszycia plastikowe kabiny kierowcy – zabrudzone, zarysowania i obtarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji – wymaga przeglądu w serwisie.

Wyposażenie pojazdu: immobiliser, skrzynia biegów automatyczna, zawieszenie przód resory paraboliczne, zawieszenie tył resory paraboliczne, hamulce przednie tarczowe, hamulce tylne bębnowe, ABS, wspomaganie układu kierowniczego, układ regulacji obrotów silnika, blokada mechanizmu różnicowego, zbiornik paliwa x 1, osłona p.słoneczna zewnętrzna, tachograf elektroniczny, wyświetlacz wielofunkcyjny, szyby drzwi sterowane elektrycznie, lusterka zewnętrzne podgrzewane i sterowane elektrycznie, luk dachu regulowany mechanicznie, roleta szyby przedniej lewa i prawa regulowana mechanicznie, RO CD „fabryczny”, radio CB „mtech”, klimatyzacja aut., zasobnik izotermiczny na produkty żywnościowe, fotel kierowcy regulowany, fotel kierowcy podgrzewany, sygnał pneumatyczny, lampa błyskowa 2szt., reflektory dalekosiężne 2szt., belka p.najazdowa tylna, zaczep holowniczy „RINGFEDER”, lakier kabiny kierowcy czarny uni.
Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka przeglądów serwisowych – brak; instrukcja obsługi pojazdu – brak.
Kluczyk stacyjki – jedna sztuka.
Zderzak przedni – wgniecenia, odpryski, obtarcia powłoki lakierowej, ogniska korozji.
Wyposażenie narzędziowe – brak.

oś I lewa - prod: Golden Crown CR960A rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś I prawa - prod: Golden Crown CR960A rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś II lewa zew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś II lewa wew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś II prawa zew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś II prawa wew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 70%
oś III lewa zew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 100%
oś III prawa zew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 100%
oś III prawa wew. - prod: Torque TQ628 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 100%
koło zapasowe - prod: Bridgestone rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 90%

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w Ocenie.
3. Certyfikatu normy spalin nie przedstawiono; normę spalin [Euro 5] wpisano na podstawie informacji uzyskanych od Autoryzowanego Przedstawiciela Producenta.
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s V – 2022”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, przebieg, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.