LEXUS LS460 4.6 V8 VVTI ELITE AWD 2013r.

337436

Aktualna cena (bez VAT): 44 300,00 zł

LEXUS LS460
Marka, Model, Wersja wyposażenia: LEXUS LS460 4.6 V8 VVTI ELITE AWD ELITE   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2013   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 278432km   VIN: JTHCL46F305018968
Kolor: SREBRNY   Nr rejestracyjny: ZS910SP
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2013-09-11
Silnik: 4608ccm (Moc 370KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2024-12-14

Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Diagnostyka serwisowa wykazała: wycieki spod uszczelnień silnika, falująca prędkość obrotowa silnika na biegu jałowym, aktywne alerty sprawności katalizatora Bank 1 i 2. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy - stwierdzono nieprawidłowy hałas z okolic pompy hamulcowej w momencie wciskania dźwigni hamulca roboczego. Układ wydechowy – pokryty korozją. Brak lewej przedniej osłony podwozia. Stwierdzono zagięcia podłogi oraz progów w części przedniej. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – srebrny z efektem metalicznym. Zderzak przedni – pęknięcie po stronie prawej w części dolnej, liczne odpryski i pęknięcia powłoki lakierowej, liczne zarysowania, liczne ubytki powłoki lakierowej po stronie lewej, zawilgocenia wewnątrz światła przeciwmgłowego strona lewa. Szyba czołowa – odpryski z pęknięciami na powierzchni zewnętrznej. Reflektory - liczne odpryski tworzywa, klosze reflektorów wymagają regeneracji powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – liczne drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – głębokie zarysowania z ogniskiem korozji ok. 30mm w części przedniej, liczne odpryski powłoki lakierowej. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia w części górnej przedniej, miejscowe odpryski powłoki lakierowej, odpryski lakieru na krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia z zarysowaniem ok. 20x50mm. w części środkowej, miejscowe głębokie zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, odpryski lakieru na krawędzi poszycia. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – liczne pęknięcia powłoki lakierowej po stronie lewej, zderzak niespasowany z poszyciem boku lewego, miejscowe zarysowania, zderzak uszkodzony w części narożnej strony lewej - rozległe ubytki powłoki lakierowej, głębokie zarysowania oraz odkształcenia poszycia. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, widoczne miejscowe błędy lakiernicze. Drzwi lewe tylne – miejscowe odpryski powłoki lakierowej z ogniskami korozji, odpryski lakieru z korozją na krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski lakieru z korozją na krawędzi poszycia, punktowe zagięcie poszycia w części dolnej, miejscowe odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – liczne odpryski powłoki lakierowej, miejscowe zarysowania. Dach – drobne zarysowania, głębokie zagięcie ramy dachu po stronie prawej części przedniej ok. 80x100mm, zagięcie ramy dachu strony prawej w części środkowej ok. 50x100mm. Obudowy lusterek bocznych - miejscowe odpryski powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Nakładki progów - miejscowe zarysowania.
Pokrywa komory silnika – do 204µm. Błotnik prawy – do 187µm. Drzwi prawe przednie – do 189µm. Drzwi prawe tylne – do 183µm. Poszycie tylne boku prawego – do 188µm. Pokrywa bagażnika – do 178µm. Poszycie tylne boku lewego – powyżej 1500µm w części dolnej. Drzwi tylne lewe – do 144µm. Drzwi przednie lewe – do 141µm. Błotnik lewy – do 121µm. Dach – do 187µm. Słupek A lewy – do 235µm, w części dolnej w okolicach zawiasów punktowo grubość powłoki do 1150µm. Słupek A prawy – do 178µm. Słupek C lewy - do 229µm. Słupek C prawy - do 193µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe głębokie zarysowania. Koło zapasowe - obręcz ze stopów lekkich. Rozstaw osi ok. 2920mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, miejscowe zagięcia ozdobnych nakładek progów wejściowych, poszycie tylne bagażnika - miejscowe głębokie zarysowania. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone, miejscowe przetarcia poszycia fotela kierowcy, miejscowe przetarcie z rozerwaniem poszycia podłokietnika przedniego, miejscowe przetarcia koła kierownicy oraz przycisków kierownicy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie regulowane przednie fotele z pamięcią ustawień.
Poduszka kolanowa pasażera.
Lexus premium sound system.
Zagłówki przednie regulowane elektrycznie.
Wysokość przednich pasów bezpieczeństwa regulowana elektrycznie.
Technologia nanoe.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne z oświetleniem podłoża, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele wentylowane, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica drewniana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Monitor pokładowy, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Podłokietnik tylny ze schowkiem i uchwytem na kubki, Podłokietnik przedni (ze schowkiem), Przyciemniające się lusterko wsteczne, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Reflektory ksenonowe, Roleta tylnej szyby starowana elektrycznie, Spryskiwacze lamp przednich, Sterowanie systemu audio z kierownicy, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, System domykania drzwi, Szyba czołowa ogrzewana (w dolnej cześci), Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat, Uchwyt na okulary, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Prawy przód - prod: Michelin CrossClimate 2 rozm: 235/50R18 zuż: 50%
Lewy przód - prod: Michelin CrossClimate 2 rozm: 235/50R18 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Michelin CrossClimate 2 rozm: 235/50R18 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Michelin CrossClimate 2 rozm: 235/50R18 zuż: 50%
Zapas - prod: Bridgestone rozm: 235/50R18 zuż: 30%

2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 14.12.2024.