LAND ROVER RANGE ROVER SPORT SDV6 2014r.

214308

Aktualna cena (bez VAT): 109 300,00 zł

  • Dokumenty

LAND ROVER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: LAND ROVER RANGE ROVER SPORT SDV6   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2014   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: SUV
Przebieg odczytany: 110232km   VIN: SALWA2KF0EA337895
Kolor: CZERWONY   Nr rejestracyjny: WB3648N
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-02-25
Silnik: 2993ccm (Moc 292KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2014-06-30
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: -

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – przednie tarcze hamulcowe kwalifikują się do wymiany, aktywny komunikat "zużyte klocki hamulcowe". Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – czerwona z efektem metalicznym. Dach barwy czarnej. Zderzak przedni – liczne zarysowania, pęknięcia poszycia, uszkodzony prawy boczny czujnik parkowania. Niesprawna lewa boczna kamera. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – rozdarte wygłuszenie, liczne zagięcia, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – liczne zarysowania. Lusterko prawe - zarysowania obudowy. Drzwi prawe przednie – liczne zarysowania. Drzwi prawe tylne – liczne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – liczne zarysowania. Zderzak tylny – liczne zarysowania, połamany po stronie prawej, zagięcia. Połamana lampa prawa tylna. Drzwi tyłu nadwozia – rozdarta uszczelka we wnęce, niekompletny emblemat, zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – liczne głębokie zarysowania. Drzwi lewe tylne – głębokie zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie o średnicy ok 50mm, głębokie zarysowania, połamana listwa słupka tylnego, drobne zarysowania. Lusterko lewe - zarysowania obudowy. Błotnik lewy – liczne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 243um, błotnika prawego: do 557um, drzwi prawych przednich: do 701um, drzwi prawych tylnych: do 727um, drzwi lewych tylnych: do 240um, błotnika lewego: do 200um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 170µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, 22 calowe, głęboko porysowane, miejscowo odkształcone, zabrudzone pyłem hamulcowym. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Brak rolety bagażnika.

Fotele przednie sterowane elektrycznie z pamięcią ustawień.
Nagłośnienie Meridian.
ASL.
Zawieszenie pneumatyczne.
Asystent parkowania.
System kamer 360 stopni - częściowo niesprawny.
Hak.
Fotele wentylowane - 4 sztuki.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele wentylowane, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kamery boczne, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, System kontroli trakcji, System domykania drzwi, Szyba czołowa ogrzewana, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Continental Cross Contact Winter rozm: 275/40R22 M+S zuż: 65%
Prawy przód - prod: Continental Cross Contact Winter rozm: 275/40R22 M+S zuż: 65%
Lewy tył - prod: Continental Cross Contact Winter rozm: 275/40R22 M+S zuż: 65%
Prawy tył - prod: Continental Cross Contact Winter rozm: 275/40R22 M+S zuż: 65%
Zapas - prod: Pirelli rozm: 195/70R20 zuż: 10%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie.

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.