LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE 2016r.

260088

Aktualna cena (bez VAT): 129 900,00 zł

LAND ROVER RANGE ROVER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE DYNAMIC   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2016   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: SUV
Przebieg odczytany: 138554km   VIN: SALWA2KF2GA657481
Kolor: CZARNY   Nr rejestracyjny: GD762PP
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-09-26
Silnik: 2993ccm (Moc 306KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2016-07-04
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2021-10-31

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Powiększone zużycie elementów ciernych układu hamulcowego. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zarysowania w części dolnej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Brak emblematu na osłonie chłodnicy. Szyba czołowa – pęknięta, wymaga wymiany. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – głębsze zarysowanie na odcinku ok 10mm, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – trzy zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – dwa zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zarysowanie na odcinku ok 10mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Ubytki lakieru na tylnych krawędziach drzwi. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi lewych przednich: do 390um, progu lewego we wnęce drzwi lewych tylnych: do 460um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 110µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 5 sztuk, miejscowo głęboko obtarte.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowe zarysowania poszyć skórzanych. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Tapicerka drzwi prawych przednich - zarysowania. Rozdarcia dodatkowej niefabrycznej maty podłogi bagażnika. Zerwane mocowanie tylnej siatki w fotelu prawym przednim.

Fotele przednie sterowane elektrycznie z pamięcią ustawień.
Asystent parkowania.
Nagłośnienie Meridian.
Dach panoramiczny.
Head Up Display.
Aktywny tempomat.
System monitorowania martwego pola lusterek zewnętrznych.
Zawieszenie pneumatyczne.
Hak.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory bi-ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Pirelli Scorpion Verde All Season rozm: 275/45R21 zuż: 30%
Prawy przód - prod: Pirelli Scorpion Verde All Season rozm: 275/45R21 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Pirelli Scorpion Verde All Season rozm: 275/45R21 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Pirelli Scorpion Verde All Season rozm: 275/45R21 zuż: 30%
Zapas - prod: Pirelli Scorpion Verde All Season rozm: 275/45R21 zuż: 65%

1. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
2. Książka serwisowa - obcojęzyczna, bez wpisów.