Kolektor danych CPT 8001L nr ser. 6507313

214297

Aktualna cena (bez VAT): 290,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: EF6507313

Nazwa: Kolektor danych
Model: 8001
Rok produkcji: b.d. zakupiono w 2016
Wytwórca: CipherLab Co.,LTD
Nr identyfikacyjny: EF6507313

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Wymiary: 12 x 56 x 32 cm
• Masa: 0,14 kg
• Zasilanie 220- 240V/ 50-60Hz
• Pamięć programu/pamięć FLASH : 1 MB
• Pamięć danych/pamięć RAM: 2 MB
• Odległość odczytu kodów: 4-30 cm
• Wyświetlacz: 100x64 pkt
• Wyposażenie dedykowane okablowanie

Przedmiot szacowania: przenośny komputer wyposażony w laserowy czytnik kodów kreskowych. Posiada podświetlany, graficzny wyświetlacz, klawiaturę oraz ergonomiczną obudowę umożliwiającą pracę w placówkach małych i średnich.
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono widocznych znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• nosi znamiona eksplantacji
• po przyłączeniu zasilnia urządzenie uruchamia się
• urządzenie posiada tabliczkę znamionową
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – brak
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji