Zakończona

Kolektor CPT8001L nr EF6507537

Identyfikator aukcji
114940

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

1

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 720,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Kolektor CPT8001L nr EF6507537
Rok produkcji: 2016   Numer fabryczny: EF6507537

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Nazwa: Kolektor danych
Model: CPT8001L
Rok produkcji: 2016 wg. FV zakupu
Wytwórca: Cipherlab Co., Ltd
Kraj wytworzenia: Taiwan
Oznaczenie CE tak – wg. tabliczki znamionowej
Nr identyfikacyjny: EF6507537
Motogodiny: n.d

Dane techniczne ( wg. producenta/dystrybutora) :
• Zasilanie: Akumulator Li-Ion
• Czas pracy na bateriach: 100 godzin pracy
• Wymiary: 122 x 56 x 32 mm (dł. x szer. x wys.)
• Ciężar: 135 g. (z bateriami)
• Procesor: 16 bitowy CMOS (niski pobór energii)
• Pamięć programu/pamięć FLASH : 1 MB
• Pamięć danych/pamięć RAM: 2 MB
• Wyświetlacz: 100x64 pkt. (max 8 linii po 16 znaków)
• Czytnik kodów kreskowych: Dioda laserowa 650 nm
• Odległość odczytu kodów: 4-30 cm (w zależności od kodu)


Opis stanu i przeznaczenia:

Przedmiot szacowania: przenośny komputer wyposazony w laserowy czytnik kodów kreskowych. Posiada podświetlany, graficzny wyświetlacz, klawiaturę oraz ergonomiczną obudowę umożliwiającą pracę w placówkach małych i średnich. Współpracuje z każdym dostępnym na polskim rynku "programem obsługi sprzedaży", jeśli tylko ma on "wbudowaną" obsługę dowolnego kolektora z programem INWENTARYZATOR (tj. CLT1923, PHL1600/1700/2700, CPT-711/720/800x/8300). Kolektor jest urządzeniem programowalnym - dzięki temu użytkownik ma możliwość stworzenia własnego programu sterującego pracą kolektora (dostępne są kompilatory C, Basica i tzw. Generator Aplikacji). Dane do PC można wysyłać za pomocą doku transmisyjnego podłączonego do portu COM lub USB. Do zasilania wykorzystywany jest akumulator Li-Ion

• składowany rozmontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• widoczne ślady eksploatacji,
• zabrudzenia powłoki, odrapania
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• brak widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• po podłączeniu do zasilania uruchamia się prawidłowo
• brak możliwości potwierdzenia parametrów