KOGEL SN24 2007r.

207056

Aktualna cena (bez VAT): 9 900,00 zł

  • Dokumenty

NACZEPA KOGEL
Marka, Model: KOGEL SN24   Data pierwszej rejestracji w kraju: -
Rok produkcji: 2007   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Kolor: -   Masa całkowita: -
Liczba osi: 3   Masa własna: 7900
VIN: WK0S0002400097460   Dopuszczalna masa całkowita: 35000kg
Nr rejestracyjny: PO191YX   Data następnego badania technicznego: -
Ładowność: 27100kg

Numer identyfikacyjny VIN naczepy – umieszczony na podłużnicy prawej ramy naczepy w cz. tylnej.
Rama – uszkodzeń w warunkach oględzin parkingowych nie stwierdzono, korozja miejscowa elementów ramy, elementy ramy zabrudzone eksploatacyjnie.
Osie i zawieszenie – kompletne, uszkodzeń mechanicznych nie stwierdzono, korozja miejscowa elementów osi i zawieszeń, spękane powierzchniowo poduszki powietrzne zawieszeń, ślady płynu roboczego przy uszczelnieniach amortyzatorów, osie i zawieszenia zabrudzone eksploatacyjnie.
Układ hamulcowy – brak kompletnego zespołu zacisku hamulcowego z cylindrem pneumatycznym koła lewego i prawego osi pierwszej, powiększone zużycie tarcz hamulcowych, powiększone zużycie nakładek hamulcowych kół osi drugiej i trzeciej, funkcjonowania układu hamulcowego nie sprawdzono.
Instalacja pneumatyczna – korozja miejscowa powierzchniowa zbiorników powietrza i cylindrów pneumatycznych układu hamulcowego osi drugiej i trzeciej, funkcjonowania instalacji nie sprawdzono.
Instalacja elektryczna – brak lamp oświetlenia pozycyjnego bocznego lewego i prawego, porozrywane wiązki przewodów elektrycznych pod lampy oświetlenia pozycyjnego bocznego, funkcjonowania instalacji nie sprawdzono.
Podpory przednie naczepy – korozja miejscowa elementów podpór.
Belka tylna p.najazdowa – wgnieciona, skorodowana, brak osłony narożnej plastikowej lewej i prawej.
Osłona boczna p.najazdowa lewa i prawa (opcjonalnie skrzynia na palety) – brak.
Kosz koła zapasowego – skorodowany miejscowo.
Tarcza stalowa koła szt.6 – korozja miejscowa tarcz.
Koło zapasowe – brak.

Nadwozie chłodni: poszycia zewnętrzne – wgniecenia i rozdarcia miejscowe poszyć zewnętrznych ścian, obtarcia i zarysowania miejscowe powłok lakierowych ścian : poszycia wewnętrzne – wgniecenia i zarysowania miejscowe poszyć wewnętrznych ścian bocznych i sufitu ; dach nadwozia – uszkodzeń mechanicznych nie stwierdzono, spękania miejscowe mas uszczelniających płyt dachu ; podłoga – pęknięcia i wypaczenia miejscowe płyt wewnętrznych i zewnętrznych podłogi ; drzwi lewe i prawe – obtarcia miejscowe powłok lakierowych poszyć zewnętrznych drzwi, wgniecenia poszyć wewnętrznych drzwi, przetarcia i rozerwania miejscowe uszczelek w cz. dolnej, brak kluczyków zamków drzwi, niekompletny zamek drzwi prawych.
Zespół agregatu chłodniczego – brak kompletnego zespołu agregatu chłodniczego ze skrzynią.
Rejestrator graficzny parametrów chłodzenia – brak.

Osprzęt i wyposażenie: stwierdzono: zawieszenie pneumatyczne, osie SAF x 3, hamulce tarczowe, ABS, EBS, zawór zawieszenia, nadwozie chłodni wymiary wewnętrzne nadwozia /dług. 13300mm. ; szer. 2480mm. wys. 2640mm./, BRAK KOMPLETNEGO ZESPOŁU AGREGATU CHŁODNICZEGO, podłoga nadwozia p.poślizgowa, belka tylna p.najazdowa, kosz koła zapasowego (1), drabinka tylna, rama naczepy ciemno szara, kolor nadwozia biały.
Dokumentacja eksploatacyjna naczepy: dokumentacja serwisowa, instrukcja obsługi pojazdu, inna dokumentacja – pojazd nie wyposażony.
Dokumentacja techniczna nadwozia chłodni – pojazd nie wyposażony.
Dowód rejestracyjny pojazdu – brak.
Certyfikat (tabliczki) ATP/FRC – brak.
Wyposażenie narzędziowe – naczepa nie wyposażona.

koło lewe oś I - prod: Bridgestone R164 rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło prawe oś I - prod: Sava Cargo C3 rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło lewe oś II - prod: Triangle TR692 rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło prawe oś II - prod: Next Tread NT LHT rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło lewe oś III - prod: Kama NT201 rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło prawe oś III - prod: Kama NT201 rozm: 385/65R22,5 zuż: ok. 100%
koło zapasowe - prod: /brak koła zapasowego/ rozm: x zuż: x

Niniejsza opinia nie jest ekspertyzą stanu technicznego ani gwarancją niezawodności zespołów i podzespołów pojazdu, została sporządzona wyłącznie na podstawie oględzin w warunkach istniejących w miejscu badania. Opinia określa wyłącznie szacunkową wartość rynkową pojazdu i może być wykorzystana tylko przez zlecającego. Sporządzający opinię zastrzega się, że nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte pojazdu, wady prawne, błędy w dokumentacji pojazdu i błędy montażu. Opinia została sporządzona bezstronnie.