IVECO DAILY 35-140 FURGON HI-MATIC 2018r.

293324

2

Aktualna cena (bez VAT): 72 200,00 zł

IVECO DAILY
Marka, Model, Wersja wyposażenia: IVECO DAILY 35-140 FURGON HI-MATIC   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2018   VIN: ZCFCC35A105228527
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: WZ819CT
Przebieg odczytany: -   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-03-15
Kolor: ŻÓŁTY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2018-09-27
Silnik: 2287ccm (Moc 136KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 2507
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2022-07-20
Liczba miejsc: 7

Rozruch silnika łatwy. Parametry pracy silnika w normie. Układ smarowania – ślady wycieków oleju przez uszczelnienia silnika. Układ chłodzenia – intensywnie zanieczyszczony zbiornik wyrównawczy układu. Silnik, osprzęt i komora silnika zabrudzone.

Zawieszenie przednie i tylne – działania układu w warunkach parkingowych bez uwag. Układ kierowniczy – działanie układu w warunkach parkingowych w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – powiększone zużycie elementów ciernych układu; odcięta linka hamulca ręcznego; działanie układu w warunkach parkingowych w normie.

Kolor fabrycznego lakieru biały; nadwozie przemalowane na kolor żółty. Grubości powłok lakierowych na elementach poszyć zewnętrznych nadwozia wynoszą od 0,113 do 0,150mm; błotnik przedni prawy – do 0,223mm. Odpryski, miejscowe ubytki, miejscowe zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej poszyć nadwozia. Pokrywa komory silnika – wgniecenia miejscowe; pojedyncze odpryski, drobne zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi tyłu nadwozia – wgniecenia poszycia drzwi; pęknięte miejscowo poszycie lewego skrzydła drzwi; pęknięta nakładka lewego skrzydła drzwi. Narożnik tylny lewy – wgniecenia; ubytki powłoki lakierowej. Poszycie lewego boku nadwozia – pęknięte, obtarte nakładki ochronne poszycia; połamana tylna lampa obrysowa. Błotnik przedni lewy – wgniecenie w części tylnej. Zderzak przedni – miejscowe obtarcia powierzchni pokrycia zderzaka. Zderzak tylny – odkształcenia, pęknięcia, obtarcia pokrycia zderzaka; pęknięty stopień zderzaka; brak lewego narożnika zderzaka; brak czujników parkowania. Reflektor p.mgielny lewy – uszkodzone mocowanie. Lusterko lewe – połamane. Szyba przednia odpryski z promieniowymi pęknięciami szyby.

Skrzynia biegów automatyczna, napęd na oś tylną, działanie elementów układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych bez uwag; zalecanie sprawdzenie w warunkach drogowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe. Pokrywa piasty koła (4szt.) – miejscowo obtarte. Nadkole przednie prawe – pęknięte.

Wnętrze przedziału osobowego zabrudzone eksploatacyjnie. Podsufitka – miejscowo zabrudzona. Fotel kierowcy – rozerwana tapicerka fotela. Zamontowany II rząd siedzeń (4 miejsca).
Układ klimatyzacji – wymaga przeglądu w serwisie.
Przedział bagażowy: wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. – 3300mm; wys. – 1900mm. Wnęki kół tylnych – wgniecenia, obtarcia powłoki lakierowej. Ściany i drzwi p.bagażowego pokryte płytą plastikową; liczne pęknięcia, zarysowania i obtarcia pokryć. Podłoga – zarysowania i obtarcia powierzchni płyty podłogi.

1. Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka serwisowa – brak; instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
2. Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie.
3. Fotel kierowcy amortyzowany.
4. II rząd siedzeń.
5. Ścianka działowa.
6. Wyposażenie narzędziowe – niekompletne.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Trzecie światło stop, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

oś I lewa - prod: Matador rozm: 225/65 R16C zuż: ok. 80%
oś I prawa - prod: Matador rozm: 225/65 R16C zuż: ok. 80%
oś II lewa - prod: Continental rozm: 225/65 R16C zuż: ok. 80%
oś II prawa - prod: Continental rozm: 225/65 R16C zuż: ok. 80%
Zapas - prod: Michelin rozm: 225/65 R16C zuż: ok. 15%

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w niniejszej OCENIE:
3. Stan techniczny układów poduszek powietrznych, ABS, ESP określono wyłącznie na podstawie wskazań układów kontroli stanu technicznego zamontowanych w pojeździe (wskaźniki kontrolne deski rozdzielczej).
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s IV – 2022”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, przebieg, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.