INFINITI Q50 2.0T SEDAN AUTOMAT 2015r.

288559

Aktualna cena (bez VAT): 45 400,00 zł

  • Dokumenty

INFINITI Q50
Marka, Model, Wersja wyposażenia: INFINITI Q50 2.0T SEDAN AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2015   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 116610km   VIN: JN1BCAV37U0250808
Kolor: CZARNOBRĄZOWY   Nr rejestracyjny: SK730LU
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-04-20
Silnik: 1991ccm (Moc 211KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: -

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Akumulator kwalifikuje się do wymiany. Silnik uruchomiono przy pomocy akumulatora zastępczego. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Brak górnej pokrywy akumulatora. Brak emblematu na górnej pokrywie silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją, rozerwane złącze elastyczne. Uszkodzony zbiornik na płyn do spryskiwaczy. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czarnobrązowa z efektem metalicznym. Zderzak przedni – połamany po stronie lewej, spękania lakieru, głębokie zarysowania, zagięcia. Popękana osłona chłodnicy. Reflektor lewy - połamane mocowania, porysowany klosz. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej, zarysowania na listwach bocznych. Pokrywa komory silnika – zagięcia punktowe, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – ubytki lakieru z ogniskami korozji w części dolnej, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie o średnicy ok 100mm w części przedniej, liczne zarysowania w części dolnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie o średnicy ok 100mm z zarysowaniami i ogniskami korozji, drobne zarysowania. Uszkodzone prawe tylne nadkole. Obudowa progu prawego - pogięta, ubytki lakieru. Zderzak tylny – zarysowania po stronie lewej, brak dwóch czujników parkowania, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – zagięcie punktowe w części górnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie o średnicy ok 40mm w części dolnej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Błotnik lewy – pogięty w części przedniej na powierzchni ok 150x100mm z ubytkami lakieru i korozją, drobne zarysowania. Dach – zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej poszycia tylnego boku prawego: do 1039um, wnęki drzwi prawych tylnych: do 1200um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 163µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Wycieki oleju spod uszczelnień tylnego mostu. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, miejscowo porysowane. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego. Obręcz koła lewego przedniego i prawego tylnego - głębokie zarysowania, zagięcia. Aktywny alert układu monitorowania ciśnienia w ogumieniu /uszkodzony czujnik koła prawego tylnego/.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radionawigacja fabryczna.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Voyager Winter rozm: 225/55R17 M+S zuż: 50%
Prawy przód - prod: Voyager Winter rozm: 225/55R17 M+S zuż: 50%
Lewy tył - prod: Voyager Winter rozm: 225/55R17 M+S zuż: 30%
Prawy tył - prod: Voyager Winter rozm: 225/55R17 M+S zuż: 30%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie.

1. Według informacji zawartych na portalu historiapojazdu.gov.pl okresowe badanie techniczne pojazdu ważne jest do 20.04.2020.
2. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.