Hyundai i30 1.5 T-GDI 48V Modern Kombi 2023r. DW4VY33 Magnice

411163

3 dni 14.01.2026 godzina 10:38:00

Aktualna cena (bez VAT): 58 700,00 zł

DW4VY33 Hyundai i30 1.5 T-GDI 48V Modern Kombi
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Hyundai i30 1.5 T-GDI 48V Modern Kombi Modern   VIN: TMAH281DAPJ139804
Rok produkcji: 2023   Nr rejestracyjny: DW4VY33
Rodzaj paliwa: Hybryda   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-07-11
Przebieg odczytany: 48014km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1482ccm (Moc 160KM/117,5KW)   Masa całkowita: 1870
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1333
Rodzaj pojazdu: Osobowy   Data następnego badania technicznego: 2026-07-11

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – liczne i rozległe ubytki lakieru, drobne zarysowania. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zarysowanie na odcinku ok 12mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 123um.
Podane przedziały grubości powłoki lakierowej, dotyczą punktów pomiarowych. Nie mogą być traktowane jako gwarancja, że grubość powłoki lakierowej w innych punktach nie wykracza poza te przedziały. Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnic.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Kołpaki kół - 4 sztuki.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Porysowana pokrywa schowka. Uszkodzony przycisk po prawej stronie kierownicy. Brak rolety bagażnika.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Prawy przód - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Lewy tył - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Prawy tył - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%

1. Termin badania technicznego: 11.07.2026.