Hyundai i30 1.5 T-GDI 48V Modern Kombi 2023r. DW4VY33 Magnice
411163
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Hyundai i30 1.5 T-GDI 48V Modern Kombi Modern | VIN: | TMAH281DAPJ139804 | |
| Rok produkcji: | 2023 | Nr rejestracyjny: | DW4VY33 | |
| Rodzaj paliwa: | Hybryda | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-07-11 | |
| Przebieg odczytany: | 48014km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | Biały | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Nie | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Silnik: | 1482ccm (Moc 160KM/117,5KW) | Masa całkowita: | 1870 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1333 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | Osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2026-07-11 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – liczne i rozległe ubytki lakieru, drobne zarysowania. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zarysowanie na odcinku ok 12mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 123um.
Podane przedziały grubości powłoki lakierowej, dotyczą punktów pomiarowych. Nie mogą być traktowane jako gwarancja, że grubość powłoki lakierowej w innych punktach nie wykracza poza te przedziały. Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnic.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Kołpaki kół - 4 sztuki.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Porysowana pokrywa schowka. Uszkodzony przycisk po prawej stronie kierownicy. Brak rolety bagażnika.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony
Lewy przód - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Prawy przód - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Lewy tył - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
Prawy tył - prod: Hankook Kinergy eco 2 rozm: 195/65R15 zuż: 20%
1. Termin badania technicznego: 11.07.2026.