FORD MONDEO 2.0 TDCI LIFTBACK edition powershift 2017r. WW532XY Magnice

259820

Aktualna cena (bez VAT): 51 900,00 zł

WW532XY Ford Mondeo
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD MONDEO 2.0 TDCI LIFTBACK   VIN: WF0EXXWPCEHG61656
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: WW532XY
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-11-23
Przebieg odczytany: 125975km   Liczba kluczy: 2
Kolor: BIAŁY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1997ccm (Moc 180KM/132KW)   Masa całkowita: 2270
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1532
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2022-11-16
Typ nadwozia: Liftback   Hak: Nie

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – popękany w części dolnej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – dwa odpryski z pęknięciami, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – liczne odpryski lakieru z ogniskami korozji, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odpryski lakieru, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – ubytki lakieru w części tylnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – głębokie zarysowanie na odcinku ok 9mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania po stronie prawej na odcinkach ok 130mm oraz 200mm, liczne zarysowania w części środkowej, zarysowania po stronie lewej na odcinku ok 140mm, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski lakieru z ogniskiem korozji o średnicy ok 3mm, 4mm oraz 12mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Dach – odpryski lakieru z ogniskami korozji, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 140µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowania tapicerki drzwi tyłu nadwozia.

Radionawigacja fabryczna.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 215/60R16 M+S zuż: 30%
Prawy przód - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 215/60R16 M+S zuż: 30%
Lewy tył - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 215/60R16 M+S zuż: 50%
Prawy tył - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 215/60R16 M+S zuż: 50%
Zapas - prod: Maxxis rozm: 125/80/16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 16.11.2022r.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 10km, 29234km, 59392km, 89850km, 119644km.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.