FORD Focus Kombi 1.6 TDCI 95KM 2014r. WW513WS

175901

Aktualna cena (bez VAT): 17 400,00 zł

WW513WS Ford Focus
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD FOCUS KOMBI 1.6 TDCI   VIN: WF0LXXGCBLEU08699
Rok produkcji: 2014   Nr rejestracyjny: WW513WS
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-01-19
Przebieg odczytany: 203539km   Liczba kluczy: 2
Kolor: SZARY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1560ccm (Moc 95KM/70KW)   Masa całkowita: 1900
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1287
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2020-01-15

Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono zwiększony poziom wibracji podczas pracy silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie. Układ wydechowy – pokryty korozją. Brak pokrywy zbiornika na płyn do spryskiwaczy.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – odkształcenie w części dolnej na odcinku ok 50mm, pęknięcie poszycia w części dolnej na odcinku ok 20mm, zarysowanie poszycia po stronie lewej na odcinku ok 13mm, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem po stronie prawej, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – ubytki lakieru po stronie prawej na odcinku ok 30mm, odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, liczne ubytki lakieru w części dolnej, miejscowe zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania, zarysowanie na klamce. Drzwi prawe tylne – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – odprysk lakieru o średnicy ok 5mm z ogniskami korozji, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – głębokie ubytki lakieru na tylnej krawędzi na odcinkach ok 14mm, 5mm, 5mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru o średnicy ok 8mm z ogniskiem korozji, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 220um, błotnika prawego: do 187um, drzwi prawych przednich: do 265um, drzwi prawych tylnych: do 200um, poszycia tylnego boku prawego: do 212um, drzwi tyłu nadwozia: do 136um, słupka prawego przedniego: do 248um, poszycia tylnego boku lewego: do 211um, drzwi lewych tylnych: do 229um, drzwi lewych przednich: do 215um, błotnika lewego: do 205um, dachu: do 236µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki kół - 4 sztuki.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Zabrudzona podsufitka. Zarysowania poszyć komory bagażnika. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, System kontroli trakcji, Szyba czołowa ogrzewana, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Uniroyal Rain Sport 3 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Uniroyal Rain Sport 3 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Continental Conti Premium Contact 2 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Continental Conti Premium Contact 2 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Zapas - prod: Hankook rozm: 125/90R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 2020.01.15.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 10km, 19726km, 41456km, 60336km, 100024km, 120156km, 140000km, 159928km, 179500km, 200348km.

Jeden z kluczy wyposażony w pilot centralnego zamka.