FIAT DUCATO 2.3 2008r.

131531

Aktualna cena (bez VAT): 14 700,00 zł

  • Dokumenty

FIAT DUCATO
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FIAT DUCATO 2.3   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2008   VIN: ZFA25000001335231
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: DB5961C
Przebieg odczytany: 303039km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-06-18
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2008-02-28
Silnik: 2287ccm (Moc 120KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2280
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY CHŁODNIA   Data następnego badania technicznego: 2018-01-15

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Nieszczelna chłodnica powietrza doładowującego. Sparciałe przewody układu doładowania. Nieprawidłowa praca turbosprężarki. Intensywne zadymienie spalin na kolor czarny. Silnik nie rozwija pełnej mocy. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach warsztatowych i drogowych.

Rozstaw osi - ok 3300mm. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Tuleje resorów tylnych kwalifikują się do wymiany. Wycieki płynu roboczego spod uszczelnień przednich amortyzatorów. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – tarcze hamulcowe przednie i tylne oraz tylne klocki hamulcowe kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – skorodowany, rozwarstwione poszycie tłumika. Odcięty tylny uchwyt do holowania.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – brak dolnej kratki, zarysowania, miejscowe zagięcia. Uszkodzony odbłyśnik reflektora lewego przedniego. Szyba czołowa – głębokie zarysowania, odpryski z pęknięciami. Zdemontowane ramię prawej wycieraczki. Połamana nakładka nad reflektorem lewym przednim. Brak uszczelki w komorze jednostki napędowej. Pokrywa komory silnika – zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe – zagięcia w części dolnej, miejscowe zarysowania. Narożnik prawy tylny - odpryski z ogniskami korozji. Próg prawy - ślady naprawy blacharsko lakierniczej. Zderzak tylny – ubytki lakieru z ogniskami korozji, zagięcia, miejscowe zarysowania. Próg lewy - zarysowania, ślady naprawy wzmocnienia. Drzwi lewe - uszkodzona uszczelka we wnęce, porysowana szyba, miejscowe zarysowania. Lusterko lewe - pęknięta obudowa. Błotnik lewy – miejscowe zarysowania. Dach – odpryski lakieru z ogniskami korozji, liczne zagięcia, miejscowe zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 160um, błotnika prawego: do 182um, drzwi prawych: do 100um, narożnika prawego tylnego: do 145um, progu prawego: powyżej 1500um, drzwi lewych: do 90um, błotnika lewego: do 170um.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa chłodnicza Lambert Igloo typ NPP. Miejscowe zagięcia, pęknięcia i zarysowania poszyć zabudowy. Zagięcia przedniego lewego górnego narożnika zabudowy. Na ścianach bocznych zamontowano składane półki. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 3000mm, szerokość ok 1900mm, wysokość ok 1940mm. Zabudowa wyposażona w agregat chłodzący Thermo King 300 MAX. Zanotti ZS20SA000F+GH. Agregat uruchomiono. Zaleca się sprawdzenie działania agregatu w warunkach serwisowych. Intensywnie skorodowana obudowa agregatu. Brak dokumentacji agregatu.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Brak koła zapasowego. Połamany kołpak koła prawego przedniego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Rozdarta tapicerka siedziska fotela kierowcy. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Uszkodzona tapicerka drzwi prawych. Niekompletna obudowa skrzynki narzędziowej.

Radioodtwarzacz CD fabryczny.

ABS, Immobilizer, Poduszka kierowcy, Radio CD, Światła do jazdy dziennej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Semperit Vanlife rozm: 205/70R15C zuż: 30%
Prawy przód - prod: Semperit Vanlife rozm: 205/70R15C zuż: 30%
Lewy tył - prod: Semperit Vanlife rozm: 205/70R15C zuż: 30%
Prawy tył - prod: Semperit Vanlife rozm: 205/70R15C zuż: 30%

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
2. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu. Przebieg może różnić się od wskazywanego przez drogomierz.
3. Dowód rejestracyjny z wpisem VAT-2.

UWAGA!!!! Brak karty pojazdu. Posiadamy zaświadczenie wydane przez Wydział Komunikacji w Wałbrzychu potwierdzające dane zawarte w karcie pojazdu.