FIAT DUCATO 2.3 150 MULTIJET FURGON 2012r.

176245

Aktualna cena (bez VAT): 27 200,00 zł

FIAT DUCATO
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FIAT DUCATO 2.3 150 MULTIJET FURGON   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2012   VIN: ZFA25000002180304
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: CT1061R
Przebieg odczytany: 230946km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-10-18
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2012-05-14
Silnik: 2287ccm (Moc 148KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2375
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2018-10-13

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. W zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia stwierdzono olej. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Stwierdzono nieprawidłowości w pracy rozrusznika. Praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i warsztatowych.

Rozstaw osi - ok 4000mm. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Sworznie przednich wahaczy kwalifikują się do wymiany. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, elementy cierne układu hamulcowego kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Uszkodzona dolna osłona komory zespołu napędowego. Zaolejone elementy podwozia.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa z oznaczeniem Nordglass – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Reflektor prawy - uszkodzony odbłyśnik. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lusterko prawe - zarysowania obudowy, połamany klosz kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe przesuwne – zagięcia punktowe, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie w części tylnej na odcinku ok 400mm, miejscowe zarysowania. Próg prawy - zagięcie w części przedniej na odcinku ok 50mm, zagięcie punktowe. Zderzak tylny – zarysowania, odkształcenia. Drzwi tyłu nadwozia prawe i lewe – miejscowe zagięcia, zarysowania, liczne zagięcia po stronie wewnętrznej. Zaparowana lampa lewa tylna. Poszycie tylne boku lewego – liczne miejscowe zagięcia, liczne głębokie zarysowania w części przedniej. Drzwi lewe – miejscowe zagięcia, liczne głębokie zarysowania. Rozdarta uszczelka wnęki drzwi lewych. Lusterko lewe - uszkodzony górny wkład. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – liczne ubytki lakieru, zagięcia w części prawej przedniej na odcinkach ok 100mm oraz 50mm, miejscowe zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 80µm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zaplamione. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przestrzeń ładunkowa, stwierdzono: Podłoga wyłożona płytą. Nadkola zabudowane płytami. Ściany boczne wyłożone płytami. Liczne zarysowania poszyć przestrzeni ładunkowej. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 3960mm, wysokość ok 1910mm, szerokość ok 1800mm /ok 1380mm między nadkolami/.

Elektrycznie sterowane szyby drzwi przednich.
Radioodtwarzacz CD fabryczny.

ABS, Hak, Immobilizer, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Radio CD, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: GoodYear Efficient Grip Cargo rozm: 225/75R16C zuż: 50%
Prawy przód - prod: GoodYear Efficient Grip Cargo rozm: 225/75R16C zuż: 50%
Lewy tył - prod: Laufen X Fit Van rozm: 225/75R16C zuż: 30%
Prawy tył - prod: Laufen X Fit Van rozm: 225/75R16C zuż: 30%
Zapas - prod: Bridgestone R630 rozm: 225/65R16C zuż: 95%

1. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
2. Brak książki serwisowej.
3. Dowód rejestracyjny z wpisem VAT-1.