DAF XF 105.460 2012r.

337217

Aktualna cena (bez VAT): 36 000,00 zł

DAF
Marka, Model: DAF XF 105.460   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-09-28
Rok produkcji: 2012   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2013-01-01
Przebieg odczytany: 1105511km   Liczba kluczy: 1
Silnik: 12902ccm (Moc 462KM/340KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 2   Masa całkowita: 18000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 7000
Typ nadwozia: Ciągnik siodłowy   Data następnego badania technicznego: 2024-01-30
VIN: XLRTE47MS0E973100   Układ i liczba cylindrów: R/6
Nr rejestracyjny: WZ5886Y   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 5   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (mechaniczne i pneumatyczne)
Ładowność: -

Silnik uruchomiono na akumulatorach zastępczych, rozruch silnika łatwy. Parametry pracy silnika w normie. Układ wydechowy – miejscowo skorodowane elementy układu. Silnik, osprzęt silnika – zabrudzone.

Układ kierowniczy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe. Układ hamulcowy – powiększone zużycie elementów ciernych układu; funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe. Rama pojazdu – ubytki powłoki lakierowej, ogniska korozji na elementach ramy. Akumulatory – wyładowane. Przewody elektryczne podłączenia naczepy – brak.

Kabina kierowcy: Odpryski, zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej poszyć zewnętrznych kabiny. Liczne ogniska korozji elementów szkieletu i poszycia kabiny; ubytki korozyjne elementów poszycia kabiny. Grubość powłoki lakierowej elementów zewnętrznego poszycia kabiny od 0,088 do 0,115mm. Owiewka przednia lewa kabiny – zarysowania, obtarcia powłoki lakierowej. Drzwi lewe – pęknięty dolny segment drzwi. Drzwi prawe – odpryski powłoki lakierowej, pęknięty dolny segment drzwi. Narożnik przedni dolny prawy – pęknięty, obtarty. Stopień kabiny prawy – połamany. Lusterko lewe dolne – pęknięty wkład lusterka. Lusterko prawe dolne – niekompletna obudowa lusterka. Błotnik koła przedniego prawy – pęknięty tylny segment błotnika. Wycieraczki szyby przedniej – brak pióra środkowego. Lampa zespolona tylna prawa – pęknięta.

Skrzynia biegów automatyczna, napęd na oś tylną. Elementy układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych funkcjonują prawidłowo, układ sterowania elektrycznego skrzyni biegów wymaga sprawdzenia w warunkach stanowiskowych. Ubytki powłoki lakierowej, liczne ogniska korozji tylnego mostu napędowego. Obręcz koła stalowa (6szt.) – ubytki powłoki lakierowej, ogniska korozji. Koło zapasowe – pojazd niewyposażony.

Poszycia tapicerskie kabiny kierowcy – zabrudzone, rozerwana tapicerka fotela kierowcy. Poszycia plastikowe kabiny kierowcy – zabrudzone, miejscowe zarysowania i obtarcia powierzchni poszyć. Kierownica – rozerwane skórzane pokrycie kierownicy. Układ klimatyzacji – brak ciśnienia czynnika roboczego, układ wymaga przeglądu w serwisie.

Wyposażenie pojazdu: immobiliser, zamek centralny, skrzynia biegów automatyczna, zawieszenie przednie resory paraboliczne, zawieszenie tylne pneumatyczne, hamulce przód tarczowe, hamulce tył tarczowe, ABS, TC, wspomaganie układu kierowniczego, układ regulacji obrotów silnika, tempomat, blokada mechanizmu różnicowego, zbiornik paliwa x 2, spojler górny i boczne kabiny, światła p.mgielne, osłona p.słoneczna zewnętrzna, tachograf elektroniczny, wyświetlacz wielofunkcyjny, szyby drzwi sterowane elektrycznie, lusterka zewnętrzne podgrzewane i sterowane elektrycznie, roleta szyby przedniej regulowana mechanicznie, roleta szyby drzwi lewych i drzwi prawych regulowana mechanicznie, RO „fabryczny”, klimatyzacja, webasto, fotel kierowcy regulowany, fotel kierowcy podgrzewany, fotel pasażera podgrzewany, leżanka kierowcy x 2, lodówka, klimatyzator postojowy, kierownica pokryta skórą, sygnał pneumatyczny, lakier kabiny kierowcy biały.
Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka przeglądów serwisowych – brak; instrukcja obsługi pojazdu – brak.
Kluczyk stacyjki i zamków drzwi kabiny – jedna sztuka.
Zderzak przedni – odpryski powłoki lakierowej, ogniska korozji.
Błotnik koła tylnego lewy i prawy – pęknięty środkowy segment błotnika.
Wyposażenie narzędziowe – brak.

oś I lewa - prod: Austone AAR603 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 90%
oś I prawa - prod: Austone AAR603 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 90%
oś II lewa zew. - prod: Hankook SMART DH31 rozm: 315/70 R22.5 zuż: 100%
oś II lewa wew. - prod: Hankook SMART DH31 rozm: 315/70 R22.5 zuż: 100%
oś II prawa zew. - prod: Hankook DL20 e-cube Max rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 80%
oś II prawa wew. - prod: Matador rozm: 315/70 R22.5 zuż: 100%
koło zapasowe - brak - prod: x rozm: x zuż: x

UWAGA!!! Dowód rejestracyjny został zatrzymany elektronicznie. Posiadamy ksero pokwitowanie zatrzymania dowodu przez policję.

1. Pojazd przebudowany do ruchu prawostronnego.
2. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w Ocenie.
3. Nie weryfikowano przebiegu pojazdu. Przebieg przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s II – 2024”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, przebieg, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.
5. Dowód rejestracyjny – wpis „Pojazd przebudowany do ruchu prawostronnego”.
6. Według CEPiK badania techniczne pojazdu ważne do – 30.01.2024r.