CITROEN JUMPER L4H2 2.0 HDI FURGON 2017r.

215014

Aktualna cena (bez VAT): 48 900,00 zł

CITREN JUMPER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: CITROEN JUMPER L4H2 2.0 HDI FURGON   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2017   VIN: VF7YD2MFC12F31240
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: SK688LX
Przebieg odczytany: 102075km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-10-05
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 1997ccm (Moc 130KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2060
Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy   Data następnego badania technicznego: 2020-10-05

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Zbiorniczek wyrównawczy - zabrudzony czarnym osadem. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - ok 4100mm. Powiększone zużycie tarcz hamulcowych tylnych. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Pojazd częściowo oklejony materiałami reklamowymi. Zderzak przedni – zarysowania po stronie lewej i prawej, przetarta nakładka zderzaka po stronie lewej, uszkodzone uchwyty montażowe. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania, zarysowana nakładka ochronna błotnika. Drzwi prawe przednie – wgniecenie w części dolnej, drobne zarysowania, zarysowana nakładka ochronna drzwi. Lusterko prawe - pęknięta obudowa, drobne zarysowania. Próg prawy - wgnieciony w części środkowej. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania, zarysowana nakładka ochronna drzwi. Poszycie tylne boku prawego – punktowe wgniecenie w części przedniej, głębokie zarysowania nad nadkolem tylnym prawym. Drzwi tyłu nadwozia prawe i lewe – drobne zarysowania, punktowe wgniecenia po stronie wewnętrznej. Zderzak tylny - liczne zarysowania z ubytkami tworzywa, wgnieciony po stronie lewej. Poszycie tylne boku lewego – punktowe wybrzuszenia, zarysowania oraz ubytki powłoki lakierowej, wgniecenie w części dolnej nad nakładką ochronną. Drzwi lewe - uszkodzony ogranicznik drzwi, drobne zarysowania, ubytki powłoki lakierowej po stronie wewnętrznej. Próg lewy - wytarcia we wnęce drzwi lewych. Lusterko lewe - pęknięta obudowa, zarysowany klosz kierunkowskazu. Słupek A lewy - pęknięty w miejscu ogranicznika drzwi lewych. Błotnik lewy - drobne zarysowania. Dach – odpryski z korozją w części przedniej, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: 54-74µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Ściana boczna opony tylnej prawej - wytarta, nieczytelne oznaczenia opony.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przestrzeń ładunkowa stwierdzono : Zarysowania, zagięcia oraz miejscowe pęknięcia poszyć przestrzeni ładunkowej. Pogięte nadkola. Podłoga – miejscowe zarysowania i obtarcia powierzchni podłogi. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 3900mm, wysokość ok 1900mm, szerokość ok 1860mm /ok 1420mm między nadkolami/.

- Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie.
- Fotel kierowcy amortyzowany.
- Radioodtwarzacz fabryczny.

ABS, ASR, Dywaniki (gumowe), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System antypoślizgowy, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Oś I lewa - prod: GOODRIDE SW612 rozm: 215/75/R16C M+S zuż: 60%
Oś I prawa - prod: GOODRIDE SW612 rozm: 215/75/R16C M+S zuż: 60%
Oś II lewa - prod: CONTINENTAL CONTIVANCONTACT rozm: 215/75/R16C zuż: 70%
Oś II prawa - prod: CONTINENTAL CONTIVANCONTACT rozm: 215/75/R16C zuż: 70%
Zapas - prod: CONTINENTAL CONTIVANCONTACT rozm: 215/75/R16C zuż: 100%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie.

1. Książka serwisowa - brak wpisów.