BMW 540D XDRIVE AUTOMAT SEDAN 2020r.

338086

Aktualna cena (bez VAT): 134 000,00 zł

BMW 540D XDRIVE
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 540D XDRIVE AUTOMAT SEDAN   Rodzaj pojazdu: Osobowy
Rok produkcji: 2020   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Hybryda   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 119551km   VIN: WBA51AH080CE91560
Kolor: Szary   Nr rejestracyjny: SCI4994H
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-07-15
Silnik: 2993ccm (Moc 340KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2020-07-17
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2025-07-17

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny alert "wymogi serwisowania oleju silnikowego".

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Powiększone zużycie tylnych tarcz i klocków hamulcowych. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Reflektor lewy - spękania klosza, połamane zaczepy osłony. Szyba czołowa – odpryski z pęknięciami, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie na odcinku ok 20mm, ubytki lakieru, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 158um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 127um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Spękania łącznika wału napędowego. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie sterowane fotele przednie z funkcją pamięci.
Reflektory BMW Led.
HUD.
Pakiet wyposażenia M.
Fotele sportowe z oznaczeniem M.
Spoiler tylny.
Asystent parkowania.
Klimatyzacja automatyczna 4-ro strefowa.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Światła do jazdy dziennej, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Pirelli Sottozero 3 Winter rozm: 245/45R18 zuż: 30%
Prawy przód - prod: Pirelli Sottozero 3 Winter rozm: 245/45R18 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Pirelli Sottozero 3 Winter rozm: 245/45R18 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Pirelli Sottozero 3 Winter rozm: 245/45R18 zuż: 30%

1. Termin badania technicznego wg Cepik: 17.07.2025.
2. Brak instrukcji obsługi.
4. W pojeździe stwierdzono trzecią tablicę rejestracyjną.
5. Na portalu historiapojazdu.gov.pl w zakładce dane zagraniczne stwierdzono wpisy "Odnotowano uszkodzenie pojazdu" oraz "Odnotowano szkodę całkowitą pojazdu lub zniszczenie powodziowe".