AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-TRONIC 2015r. DW368YL UWAGA!! Pojazd znajduje się w lokalizacji: Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

190506

Piaseczno 05-500, Okulickiego 2

Aktualna cena (bez VAT): 112 900,00 zł

DW368YL Audi A6
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-TRONIC   VIN: WAUZZZ4G7FN076607
Rok produkcji: 2015   Nr rejestracyjny: DW368YL
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-05-18
Przebieg odczytany: 142497km   Liczba kluczy: 2
Kolor: BRĄZOWY LY8X   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 2967ccm (Moc 272KM/200KW)   Masa całkowita: 2380
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1770
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2020-05-17
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono nierównomierną pracę silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – brązowa z efektem metalicznym /LY8X/. Zderzak przedni – pęknięcie poszycia po stronie prawej, głębokie zarysowania po stronie lewej na odcinkach ok 50mm oraz 100mm, pęknięcie lakieru po stronie prawej na odcinku ok 40mm, zagięcie na odcinku ok 10mm, połamana prawa krata wlotu powietrza, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Odbarwienia listw chromowanych zderzaka przedniego i osłony chłodnicy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Osłona progu prawego - głębokie zarysowania obudowy na odcinku ok 200mm. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – odprysk lakieru o średnicy ok 5mm w części tylnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania, zagięcie punktowe. Zderzak tylny – głębokie zarysowania po stronie prawej na odcinkach ok 100mm oraz 100mm, miejscowe zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie punktowe, zarysowanie na odcinku ok 30mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – zagięcie punktowe, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – miejscowe zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Mikropęknięcia kloszy tylnych lamp. Na poszyciach nadwozia pojazdu stwierdzono liczne zarysowania, wtrącenia, skazy lakieru spowodowane trudnymi warunkami eksploatacyjnymi, kwaśnymi deszczami. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 218 µm, błotnika prawego: do 172 µm, drzwi prawych przednich: do 132 µm, drzwi prawych tylnych: do 115 µm, poszycia tylnego boku prawego: do 156 µm, pokrywy komory bagażnika: do 121 µm, poszycia tylnego boku lewego: do 161 µm, drzwi lewych tylnych: do 121 µm, drzwi lewych przednich: do 122 µm, błotnika lewego: do 124 µm, dachu: do 154 µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 18 calowe, 4 sztuki, miejscowo głęboko obtarte. Obręcz koła dojazdowego - stalowa. Opony osi I i II zużyte nierównomiernie. Rozcięta ściana boczna opony przedniej prawej.

- System ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.
- System monitorowania martwego pola lusterek zewnętrznych.
- Nagłośnienie Bose.
- Klimatyzacja 4-strefowa.
- Reflektory w technologii Led.
- Pakiet S-line zewnętrzny.
- Tempomat aktywny.
- Audi drive select
- Radio CD z nawigacją.
- Audi Multimedia.

ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Przyciemniające się lusterko wsteczne, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Roleta bagażnikowa, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Oś I lewa - prod: PIRELLI SOTTOZERO 3 rozm: 245/45/R18 M+S zuż: 100%
Oś I prawa - prod: PIRELLI SOTTOZERO 3 rozm: 245/45/R18 M+S zuż: 100%
Oś II lewa - prod: PIRELLI SOTTOZERO 3 rozm: 245/45/R18 M+S zuż: 90%
Oś II prawa - prod: PIRELLI SOTTOZERO 3 rozm: 245/45/R18 M+S zuż: 90%
Zapas - prod: HANKOOK S300 rozm: T145/60R20 zuż: 40%

1. Termin badania technicznego: 2020.05.17.
2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.