AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI QUATTRO 2015r.

337433

Aktualna cena (bez VAT): 36 200,00 zł

AUDI, A5 SPORTBACK
Marka, Model, Wersja wyposażenia: AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI QUATTRO   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2015   Liczba miejsc: 4
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Liftback
Przebieg odczytany: 307745km   VIN: WAUZZZ8T0GA028916
Kolor: NIEBIESKI   Nr rejestracyjny: ZK0208G
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-06-24
Silnik: 1968ccm (Moc 190KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2015-11-06
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2024-04-19

Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Aktywna lampka kontrolna silnika. Diagnostyka serwisowa wykazała: aktywne alerty - "usterka układu Adblue, przerwa w obwodzie świec żarowych, nieprawidłowy sygnał czujnika wałka rozrządu", nieszczelny zbiornik Adblue. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Diagnostyka serwisowa wykazała wymagające wymiany łożyska kół przednich oraz elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej i tylnej. Układ wydechowy – pokryty korozją, uszkodzone osłony podwozia. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – niebieska z efektem metalicznym. Na poszyciach pojazdu stwierdzono zwiększoną grubość powłoki lakierowej. Zderzak przedni – miejscowe głębokie zarysowania oraz zagięcia w części dolnej, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, brak maskownicy dolnej po stronie prawej. Reflektor lewy – liczne drobne zarysowania klosza. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem po stronie lewej, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe zarysowania i liczne odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odprysk lakieru w części przedniej, zarysowania części przedniej. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania i odpryski lakieru. Drzwi prawe tylne – punktowe zagięcie poszycia w części dolnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – ślady błędów lakierniczych, zagięcie ok. 100mm. w części dolnej, miejscowe głębokie zarysowania, odprysk lakieru ok. 10mm. w części górnej. Zderzak tylny – liczne głębokie zarysowania, miejscowe zagięcia, brak czujnika parkowania. Drzwi tyłu nadwozia – liczne ubytki powłoki lakierowej z korozją dolnej krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Lampa tylna lewa - miejscowe otarcia. Poszycie tylne boku lewego – 4 punktowe zagięcia, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – zagięcie części przedniej z ubytkiem lakieru, drobne zarysowania. Dach – miejscowe zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.

Pokrywa komory silnika – do 158µm. Błotnik prawy przód – do 163µm. Drzwi prawe przednie – do 338µm. Drzwi prawe tylne – do 366µm, wnęka drzwi - powyżej 1500µm. Poszycie tylne boku prawego – powyżej 1500µm. Drzwi tyłu nadwozia – do 181µm. Poszycie tylne boku lewego – do 217µm. Drzwi tylne lewe – do 206µm, wnęka drzwi - do 175µm. Drzwi przednie lewe – do 210µm. Błotnik lewy przód – do 255µm. Dach – do 234µm. Słupek A lewy – do 214µm. Słupek A prawy – do 317µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Napęd na obie osie. Stwierdzono znacząco zwiększoną głośność pracy podczas jazdy - układ wymaga kontroli w warunkach serwisowych. Stwierdzono uszkodzony przegub napędowy lewy przód wraz z osłoną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich niefabryczne 4 sztuki - miejscowe głębokie zarysowania. Zestaw naprawczy do opon - brak kompresora.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, miejscowe przetarcia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Diagnostyka komputerowa wykazała nieprawidłowe ustawienia adaptacyjnego tempomatu oraz usterkę w obwodzie czujników parkowania. Aktywne komunikaty "Termin serwisu", "System tankowania: awaria systemu", "Awaria systemu TMPS".

Tempomat aktywny.
Ostrzeżenie o prędkości.
Zalecenie przerwy.
Fotele przednie częściowo sterowane elektrycznie.
Felgi aluminiowe niefabryczne.
Elementy wyposażenia z logo S-Line.
Fotele z logo S-Line.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Monitor pokładowy, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tapicerka materiałowo skórzana, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Prawy przód - prod: Dunlop SP Sport Fastresponse rozm: 225/45R17 zuż: 100%
Lewy przód - prod: Dunlop SP Sport Fastresponse rozm: 225/45R17 zuż: 100%
Prawy tył - prod: Dunlop SP Sport Fastresponse rozm: 225/45R17 zuż: 100%
Lewy tył - prod: Dunlop SP Sport Fastresponse rozm: 225/45R17 zuż: 100%

2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej do weryfikacji w bazie producenta. Instrukcja obsługi – w języku obcym.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 19.04.2024.
4. Na stronie historiapojazdu.gov.pl, w zakładce dane zagraniczne widnieje wpis: ”Uszkodzony, Odnotowano uszkodzenie pojazdu ”.
5. Na stronie historiapojazdu.gov.pl widnieje wpis: 12.01.2021 Powstanie szkody istotnej. Kategorie: Uszkodzenie elementów układu kierowniczego.