VOLKSWAGEN CADDY 2.0 TDI 102KM Kombi 2020r. DW3JH43 Magnice
340659
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | VOLKSWAGEN CADDY 2.0 TDI 102KM Kombi Trendline | VIN: | WV2ZZZ2KZLX067880 | |
Rok produkcji: | 2020 | Nr rejestracyjny: | DW3JH43 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-04-28 | |
Przebieg odczytany: | 81636km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | BIAŁY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Nie | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
Silnik: | 1968ccm (Moc 102KM/75KW) | Masa całkowita: | 2275 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1547 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 2275kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2025-04-27 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Tak |
Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – otarcie w części tylnej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – liczne zagięcia poszycia, otarcia oraz odprysk lakieru 10mm. Próg lewy - zagięcie z ubytkami lakieru na odcinku ok. 250mm. Drzwi lewe przednie – zagięcie krawędzi poszycia na odcinku ok. 140mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Lusterko boczne prawe – zarysowania obudowy oraz pęknięcie.
Pokrywa komory silnika – do 216µm. Błotnik prawy przód – do 204µm. Drzwi tyłu nadwozia – do 158µm. Poszycie tylne boku lewego – do 240µm. Drzwi tylne lewe – do 365µm. Drzwi przednie lewe – do 302µm. Błotnik lewy przód – do 441µm. Pozostałe elementy do 137µm.
Skrzynia biegów – manualna 5 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki niefabryczne. Zestaw naprawczy do opon - brak wkładu.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, uszkodzona kratka nawiewu tylnego. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi – miejscowe zabrudzenia, podsufitka - liczne zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie regulowane szyby przednie.
ABS, ASR, czujnik ciśnienia ogumienia, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Hak, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Roleta bagażnikowa, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Prawy przód - prod: Sunfull SF-982 rozm: 195/65R15 zuż: 75%
Lewy przód - prod: Sunfull SF-982 rozm: 195/65R15 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Sunfull SF-982 rozm: 195/65R15 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Sunfull SF-982 rozm: 195/65R15 zuż: 30%
1. Termin badania technicznego – 27.04.2025.
1 klucz bez pilota.