RENAULT MASTER 2.3 DCI 125KM FURGON 2016r.
339042
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | RENAULT MASTER 2.3 DCI 125KM FURGON | Typ nadwozia: | Furgon | |
Rok produkcji: | 2016 | VIN: | VF1MAF4SE55328248 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | WR482FN | |
Przebieg odczytany: | 277203km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-08-05 | |
Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | 2016-04-26 | |
Silnik: | 2299ccm (Moc 125KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2151 | |
Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | 3500kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2023-05-25 | |
Liczba miejsc: | 3 |
Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy - brak filtra cząstek stałych, stwierdzono rurowe połączenie w miejscu filtra. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Diagnostyka serwisowa wykazała wycieki spod uszczelnień silnika po stronie napędu rozrządu oraz głośną pracę turbosprężarki. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej wymagają wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją, brak filtra cząstek stałych - stwierdzono rurowe połączenie w miejscu filtra. Zawieszenie tylne - uszkodzone odboje. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – liczne głębokie zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – głębokie zarysowanie z korozją ok. 100mm. po stronie prawej, miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – otarcie części przedniej, zagięcie poszycia ok. 50x170mm. w części tylnej, miejscowe zarysowania. Lusterko boczne prawe - pęknięcie obudowy, liczne zarysowania. Próg prawy - liczne rozległe zagięcia. Drzwi prawe przednie – rozległe zagięcie poszycia części dolnej, brak listwy ochronnej, miejscowe zarysowania. Słupek B prawy - rozległe zagięcie części dolnej, brak listwy ochronnej. Drzwi prawe tylne przesuwne – rozległe zagięcie poszycia części dolnej, brak listwy ochronnej, zagięcie poszycia części tylnej, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – liczne rozległe zagięcia w części środkowej oraz dolnej, brak listwy ochronnej, miejscowe zagięcia w części górnej. Zderzak tylny – liczne głębokie zarysowania oraz zagięcia. Drzwi tyłu nadwozia – liczne zagięcia poszycia, uszkodzona klamka zewnętrzna, miejscowe zarysowania. Lampy tylne - miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zagięcia, zagięcie ok. 120x350mm. w części dolnej, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe – miejscowe zagięcia poszycia oraz ubytki lakieru, uszkodzona uszczelka w części dolnej, miejscowe zarysowania. Lusterko boczne lewe - miejscowe zarysowania obudowy oraz klosza kierunkowskazu. Błotnik lewy – miejscowe zagięcia poszycia oraz zarysowania. Dach – liczne zagięcia poszycia, miejscowe zagięcia poprzeczek ramy dachu.
Stwierdzono liczne zarysowania podłogi oraz miejscowe zagięcia burt.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 139µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Diagnostyka serwisowa wykazała wycieki spod uszczelnień skrzyni biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki. Koło zapasowe - brak.
Rozstaw osi: ok 4330mm.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, panel deski rozdzielczej lewy - punktowy ubytek tworzywa, miejscowe ubytki tworzywa koła kierownicy. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, liczne punktowe wypalenia poszycia siedziska fotela kierowcy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 3650mm, szerokość ok. 1740mm, wysokość ok. 1870mm. Stwierdzono liczne zarysowania oraz miejscowe zagięcia, rozległe zagięcia nadkola lewego, liczne zagięcia ściany przedniej, pęknięta nakładka progu załadunku.
Amortyzowany fotel kierowcy.
Nawigacja - brak mapy PL.
ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Dotykowy ekran, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Prawy przód - prod: Roadmarch SnowRover 989 rozm: 225/65R16C zuż: 50%
Lewy przód - prod: Roadmarch SnowRover 989 rozm: 225/65R16C zuż: 50%
Prawy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
UWAGA!!! Dowód rejestracyjny został zatrzymany elektronicznie. Posiadamy oświadczenie o zagubieniu dowodu rejestracyjnego oraz ksero pokwitowania zatrzymania dowodu przez policję
2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 25.05.2023.
4. Brak dowodu rejestracyjnego.
Kod oferty | Oferta | Data |
87423 | 28 655,00 zł | 2024.04.29 08:23:56.3746 |
87422 | 28 455,00 zł | 2024.04.29 08:23:51.8749 |
87421 | 28 300,00 zł | 2024.04.29 08:23:23.3245 |
87413 | 24 100,00 zł | 2024.04.26 10:25:50.3629 |
87390 | 23 900,00 zł | 2024.04.25 19:21:33.1094 |