MERCEDES BENZ GLS 400d 4-MATIC AUTOMAT 2020r.
339603
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | MERCEDES BENZ GLS 400d 4-MATIC AUTOMAT | Rodzaj pojazdu: | OSOBOWY | |
Rok produkcji: | 2020 | Liczba miejsc: | 7 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Typ nadwozia: | SUV | |
Przebieg odczytany: | 127264km | VIN: | W1N1679231A270191 | |
Kolor: | Szary | Nr rejestracyjny: | GD450VR | |
Kolor metallic: | Tak | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-12-03 | |
Silnik: | 2925ccm (Moc 330KM) | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
Skrzynia biegów: | Automatyczna | Data następnego badania technicznego: | 2025-12-03 | |
Liczba drzwi: | 5 | Przebieg szacowany: | - |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono zapocenia olejowe silnika. Aktywny alert układu chłodzenia. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zarysowania po stronie lewej, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – rozdarte wygłuszenie, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – ognisko korozji przy klamce, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – ogniska korozji, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – ognisko korozji przy klamce, zagięcie na odcinku ok 20mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie punktowe z ubytkiem lakieru, drobne zarysowania. Słupek lewy B - zagięcia z ubytkami lakieru na odcinkach ok 10mm, 20mm. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej błotnika prawego: do 201um, drzwi prawych tylnych: do 165um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 149um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z logo AMG. Obręcz koła lewego tylnego - zarysowania.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Nakładka tylna fotela prawego przedniego - punktowe rozdarcie. Brak pojemnika z substancją zapachową umieszczonego w schowku. Brak rolety bagażnika. Brak pokrywy tylnej popielniczki.
Reflektory Multibeam Led.
Nagłośnienie Burmester.
Zawieszenie pneumatyczne.
Dach panoramiczny.
Ładowarka indukcyjna telefonu.
Elektrycznie sterowane fotele przednie z funkcją pamięci.
Elektryczna regulacja kanapy II rzędu siedzeń.
Elektrycznie składane fotele III rzędu siedzeń.
Hak fabryczny, składany elektrycznie.
Tempomat aktywny.
Aktywny asystent układu kierowniczego.
Aktywny asystent pasa ruchu.
DSR.
Asystent hamowania.
Asystent znaków drogowych.
Attention assist.
Klimatyzacja automatyczna 4-ro strefowa.
Stopnie boczne.
System kamer 360 stopni.
ABS, ASR, Automatyczna skrzynia biegów, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Deska rozdzielcza pokryta skórą lub sztuczną skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele wentylowane, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kamery boczne, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, System domykania drzwi, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony
Lewy przód - prod: Continental Premium Contact 6 rozm: 285/45R22 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Continental Premium Contact 6 rozm: 285/45R22 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental Premium Contact 6 rozm: 325/40R22,5 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Continental Premium Contact 6 rozm: 325/40R22,5 zuż: 75%
1. Termin badania technicznego wg Cepik:
2. Brak instrukcji obsługi.
3. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.
4. Przebiegu pojazdu nie weryfikowano, przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.