Wyspa HANY 400x300 cm

153898

Bielany Wrocławskie 55-040, Krokusowa 2

Aktualna cena (bez VAT): 7 600,00 zł

Wyspa HANY 400x300 cm
Producent: -   Numer fabryczny: -

Nazwa: Wyspa HANY
Rok produkcji: b.d – wg. FV zakupiono w 2017r.
Wytwórca: b.d

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej ) :
• Wymiary 400 x 300 x 92-140 cm
• Kolor odcienie białego i niebieskiego

Przedmiot oszacowania: element wyposażenia sklepu – mebel - przeznaczony zarówno obsługi klienta jak i przechowywania towarów w swojej dolnej części. Wyposażony w nadstawki szklane, obudowy firmowe, instalacje elektryczna, zlew wraz z kranem. Wykonany z płyty wiórowej malowanej , szkła, stali polerowanej oraz elementów plastikowych.
• zdemontowane elementy szklane, stalowe oraz szafek
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania, otarcia
• ślady demontażu i transportu
• uszkodzenia mechaniczne powierzchni, odłupania
• zweryfikowano pozytywnie w ograniczonym zakresie
• brak możliwości weryfikacji działania pod obciążeniem roboczym
Historia napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych -brak
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji, konfiguracji