Wtryskarka hydrauliczna HAITIAN mod. MARS MA2000II 2015r.

145983

Aktualna cena (bez VAT): 100 700,00 zł

Wtryskarka hydrauliczna HAITIAN mod. MARS MA2000II
Producent: HAITIAN Plastics Machinery   Numer fabryczny: 201507020031817
Rok produkcji: 2015

- Producent - HAITIAN Plastics Machinery - Chiny
- Typ - MARS MA2000II
- Nr fabryczny - 201507020031817
- Rok produkcji - 2015
- Siła zwierania (zamknięcia) - max 2000 kN
- Rozstaw między kolumnami - 370 x 370 mm
- Objętość - max 412 cm3
- Droga otwarcia - 550mm
- Średnica ślimaka - 50 mm
- Jednostka wtryskowa - 770
- Zasilanie - 400 V/ 50 Hz
- Moc - 40,65 kW
- Masa całkowita - 7 100 kg
- Wymiary wtryskarki:
długość 5 450 mm
szerokość 1 580 mm
wysokość 2 000 mm

Wtryskarka hydrauliczna HAITIAN model MARS MA2000II (Mars MA II 2000 –universal – jednostka wtryskowa 770; ślimak 50mm ) przeznaczona jest do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą termoformowania wtryskowego. Maszyna jest bez układów podawania tworzywa, jest tylko lej zsypowy. Seria wtryskarek hydraulicznych Mars oferuje wysoki stopień energooszczędności oraz unowocześniony poziom powtarzalności procesu wtrysku w porównaniu do tradycyjnie stosowanych rozwiązań we wtryskarkach z kolanowym układem zamykania. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym z jednej strony, a ekonomiczności użytkowania wtryskarki serii Mars niewiele ustępują wtryskarkom w pełni elektrycznym. Maszyna wyposażona jest w silniki serwo napędzające nowej generacji japońską pompę zębatą tłoczącą olej tylko wtedy, gdy jest to konieczne do wykonania przez maszynę konkretnych ruchów (funkcji). Układ napędowy pozostaje bezczynny gdy żaden ruch maszyny nie jest wymagany, np. w czasie chłodzenia lub podtrzymania. System sterowania zapewnia właściwe prowadzenie i pełną kontrolę procesów pracy wtryskarki. Wykryte nieprawidłowości w pracy maszyny, sygnalizowane są operatorowi i powodują zatrzymanie urządzenia. Osłony zewnętrzne maszyny zamykane są ręcznie, a ich otwarcie powoduje zatrzymanie maszyny. Maszyna jest bez formy wtryskowej i robota. Wtryskarka hydrauliczna HAITIAN model MARS MA2000II zdemontowana i złożona na placu składowym – owinięta szczelnie folią – brak pełnego dostępu. Brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu Brak faktycznej specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności (opisano różne opcje). Widoczne ślady użytkowania, drobne uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Wtryskarka hydrauliczna HAITIAN model MARS MA2000II wymaga zamontowania , przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw lub uzupełnień. Wg zdającego maszyna sprawna i kompletna. Przekazano dokumentację. Wtryskarka zakupiona w lipcu 2015 r. objęta 2 letnią gwarancją dostawcy. Dostawca jest przedstawicielem producenta. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową.