Wtryskarka Plastak typ HL-30 2002r.

251300

Aktualna cena (bez VAT): 16 300,00 zł

Wtryskarka Plastak typ HL-30
Producent: PLASTAK ENGINEERING srl   Numer fabryczny: 7200602
Rok produkcji: 2002

Brak deklaracji zgodności. Poniżej orientacyjne – prawdopodobne parametry.

3.1.1. Charakterystyka techniczna
- Producent - PLASTAK ENGINEERING srl
- Typ - HL-30
- Nr fabryczny - 7200602
- Rok produkcji - 2002
- Średnica ślimaka - 42mm
- Gramatura - 180/300
- Max siła zwierania (zamknięcia) - max 300 kN
- Siła wtrysku - 23 kN
- Wielkość płyt mocujących - 298 x 260 mm
- Zasilanie - 400 V/ 50 Hz
- Moc grzania - 7,05 kW
- Moc - 12,5
- Wydajność - 150/180 par obcasów /h
- Masa całkowita - 1 600 kg
- Wymiary wtryskarki ( bez leja ):
długość 3 800 mm
szerokość 1 000 mm
wysokość 1 600 mm

Wtryskarka PLASTAK typ HL-30 przeznaczona do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. System sterowania zapewnia właściwe prowadzenie i pełną kontrolę procesów pracy wtryskarki. Wykryte nieprawidłowości w pracy maszyny, sygnalizowane są operatorowi i powodują zatrzymanie urządzenia. Osłony zewnętrzne maszyny zamykane są ręcznie, a ich otwarcie powoduje zatrzymanie maszyny. Maszyna jest bez formy wtryskowej. Najczęściej takie wtryskarki, wykonywały obcasy do butów. Obcasy robione są z tworzyw ABS i Polistyren (PS). W pełni automatyczny cykl, bezpośredni wtrysk 2 samoregulujących głowic z dyszami, elektroniczna tablica sterująca. Wtryskarka PLASTAK typ HL-30 zdemontowana i złożona w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu Brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Widoczne ślady użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Wtryskarka PLASTAK typ HL-30 wymaga zamontowania , przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i uzupełnień. Maszyna wyprodukowana w 2002r. zakupiona jako używana w 2018r , nie okazano wyceny. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.