Wagoskaner CAT27 Saturn 2m

214296

Aktualna cena (bez VAT): 760,00 zł

Wagoskaner CAT27 Saturn 2m
Procesor: -   Dysk twardy: -
Pamięć: -   Numer fabryczny: 0004438005613

Nazwa: Wagoskaner
Model: CAT27 Saturn 2m
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2017
Wytwórca: ELZAB S.A
Nr identyfikacyjny: 0004438005613

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej) :
• wymiary 35 x 35 x 13 cm
• zasilanie 230V/ 50 Hz
• wyświetlacz LCD
• zakres ważenia 6/15 kg

Przedmiot oszacowania: połączenie urządzenia do wyznaczania masy przedmiotu umieszczonego na nośni przy udziale siły grawitacji oraz skanera urządzenia które zamienia światło odbite od kodu kreskowego na sygnał elektroniczny, zrozumiały dla kasy lub komputera
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
Uszkodzenia
• zarysowania powierzchni
• zadrapania powłoki, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• nosi znamiona eksplantacji
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji