Volvo XC60 D4 AWD Inscription aut Kombi 2017r. WW452YA UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

293700

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 130 000,00 zł

WW452YA Volvo XC 60
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volvo XC60 AWD Inscription aut   VIN: YV1UZA8UCJ1043160
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: WW452YA
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-12-08
Przebieg odczytany: 49671km   Liczba kluczy: 2
Kolor: szary   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1969ccm (Moc 190KM/140KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1855
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2450kg
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2020-12-08
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Barwa nadwozia - szara z efektem metalicznym. Chromowany grill - uszkodzenie mechaniczne, wgniecenie z uszkodzeniem powłoki ozdobnej. Klamka drzwi PP -zarysowanie. Wnęka drzwi TP - wgniecenia z uszkodzeniem powłoki lakierniczej. Spoiler zderzaka T - zarysowania powłoki lakierniczej w okręgu o średnicy powyżej 20 mm. Pokrywa bagażnika - liczne zarysowania powłoki lakierniczej, odpryski. Drzwi TL - drobne zarysowanie. Drzwi PL - wgniecenia z uszkodzeniem powłoki lakierniczej, odpryski ma krawędzi drzwi, zarysowania listwy.
Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: błotnik PP - do 170 mikrometrów, drzwi PP - do 370 mikrometrów, drzwi TP - do 250 mikrometrów, błotnik TP - do 250 mikrometrów, pokrywa P - do 180 mikrometrów, dach - do 140 mikrometrów, pokrywa T - tworzywo, błotnik PL - do 320 mikrometrów, drzwi PL - do 150 mikrometrów, drzwi TL - do 160 mikrometrów, błotnik TL - do 230 mikrometrów.

Obręcz koła PL - uszkodzenie mechaniczne, zarysowania z ubytkiem materiału aluminium. Skrzynia biegów – automatyczna 8 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuki.

Boczek drzwi PP - drobne zabrudzenie. Boczek drzwi TP - drobne zarysowania, zabrudzenie. Nakładka słupka D lewa - zarysowanie. Boczek drzwi PL - uszkodzenie mechaniczne, rozcięcie materiału. Fotel pasażera - zabrudzenie. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Reflektory przednie LED.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Podłokietnik przedni, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Szklany dach, Tapicerka skórzana, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny, Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

PL lato - prod: Continental rozm: 235/55R19 zuż: 70%
PP lato - prod: Continental rozm: 235/55R19 zuż: 70%
TL lato - prod: Continental rozm: 235/55R19 zuż: 70%
TP lato - prod: Continental rozm: 235/55R19 zuż: 70%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Brak wpisów w książce serwisowej.

DWA KLUCZE Z PILOTAMI CENTRALNEGO ZAMKA