Volkswagen Golf VII 1.6 TDI BMT Comfortline Hatchback 2016r.PO5W742 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

234714

Aktualna cena (bez VAT): 30 200,00 zł

PO5W742 VW Golf
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLKSWAGEN GOLF BMT COMFORTLINE   VIN: WVWZZZAUZHW138544
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: PO5W742
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-12-30
Przebieg odczytany: 155281km   Liczba kluczy: 2
Kolor: NIEBIESKI   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 110KM/81KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-12-20
Liczba miejsc: -   Instalacja gazowa: Nie

Barwa nadwozia: niebieska
Pokrywa silnika – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej, korozja
Szyba czołowa – odprysk z uszkodzeniem warstwy szkła
Szyba drzwi PP – głębokie zarysowanie
Szyba drzwi PL – głębokie zarysowanie
Zderzak P – pęknięty
Próg prawy – wgniecenie o średnicy około 110 mm
Dach – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Słupek A prawy – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Zderzak T – liczne zarysowania z ubytkiem materiału
Próg lewy – wgniecenie z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Drzwi PL – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Błotnik PL – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Wnęka drzwi TL – zarysowanie z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Wnęka drzwi TP – odprysk z uszkodzeniem warstwy antykorozyjnej
Błotnik PP - liczne, drobne zarysowania
Drzwi PP - liczne, drobne zarysowania oraz odpryski
Lusterko P - drobne zarysowania
Drzwi TP - liczne drobne zarysowania
Błotnik TP - drobne zarysowanie
Pokrywa bagażnika - liczne drobne zarysowania
Błotnik TL - liczne, drobne zarysowania
Słupek A lewy - drobne odpryski poniżej 3 mm,
Lusterko L - drobne zarysowania,
Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: pokrywa bagażnika do 49 µm; grubości powłok lakierowych na pozostałych elementach poszyć zewnętrznych nadwozia wynoszą od 60 µm do 90 µm.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk., 1 szt. stalowa (koło zapasowe). Felga PL – zarysowanie z ubytkiem materiału. Felga TL – odprysk z ubytkiem materiału. Felga PP – zarysowanie z ubytkiem materiału.

Fotel kierowcy - zabrudzenie
Boczek drzwi PL - zabrudzenie
Kanapa T - zabrudzenie
Podsufitka - zabrudzenie
Listwa boczka drzwi TP - zarysowanie około 5 mm
Boczek drzwi TP - głębokie zarysowanie materiału z naruszeniem struktury
Wykładzina bagażnika - zabrudzenie
Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Funkcja obsługi głosowej

ABS, ASR, Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), DSTC (system kontroli stabilności trakcji), EBA (system wspomagania nagłego hamowania), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Monitor pokładowy, Podłokietnik przedni, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Radio CD, Sterowanie systemu audio z kierownicy, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

PL ZIMA - prod: FALKEN rozm: 205/55R16 zuż: 16%
PP ZIMA - prod: FALKEN rozm: 205/55R16 zuż: 16%
TL ZIMA - prod: FALKEN rozm: 205/55R16 zuż: 16%
TP ZIMA - prod: FALKEN rozm: 205/55R16 zuż: 16%
ZAPAS - prod: MICHELIN rozm: 205/55R16 zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegach: 28462km, 56907km, 85637km, 111724km, 116622km, 137964km, 149118km, ostatni w dniu 13.12.2019r, Adnotacje w dowodzie rejestracyjnym: POZIOM EMISJI SPALIN EURO6.

DWA KLUCZE Z PILOTAMI CENTRALNEGO ZAMKA