Volkswagen Golf VII 1.6 TDI BMT Comfortline Hatchback 2016r. PO5W747 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

234712

Aktualna cena (bez VAT): 29 700,00 zł

PO5W747 VW Golf
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen Golf Comfortline   VIN: WVWZZZAUZHW141810
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: PO5W747
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-12-30
Przebieg odczytany: 164142km   Liczba kluczy: 2
Kolor: niebieski   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 110KM/81KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-12-27

Barwa nadwozia - niebieska. Pokrywa silnika - wgniecenie o śr. ok 15mm, liczne odpryski o śr. ok. 2-3mm, szyba czołowa - liczne odpryski, głębokie zarysowanie, oświetlenie P - wypiaskowane, zderzak P - liczne odpryski z naruszeniem struktury materiału, błotnik PP - odpryski o śr. ok. 2-3mm, drobne zarysowania, drzwi PP - odprysk o śr. ok. 4mm na krawędzi, lusterko P - drobne zarysowania, drzwi TP - drobne zarysowania, odpryski o śr. ok. 5mm, dach - odprysk o śr. ok. 5mm, korozja, błotnik TP - drobne wgniecenie, zderzak T - liczne drobne zarysowania, błotnik TL - zarysowanie o dł. ok. 40mm, odprysk o śr. ok. 5mm, przetarcie we wnęce, korozja we wnęce, wgniecenie z uszkodzeniem lakieru we wnęce, próg L - drobne wgniecenie, drzwi PL - odpryski o śr. ok. 2-5mm, błotnik PL - drobne zarysowania, rama dachu L - drobne zarysowania, lusterko L - odprysk. Zmierzona grubość powłoki lakierowej na elementach zewnętrznych: 60-110 mikronów.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuki, koło zapasowe - stalowe. Felgi PP, TL, TP - zarysowania z ubytkami materiału.

Fotel kierowcy - zabrudzony, boczek drzwi PL - zarysowany, deska rozdzielcza - zarysowana, panel środkowy - zarysowany, podłokietnik - zabrudzony, boczek drzwi TL - zabrudzony, kanapa tylna - zabrudzona, podsufitka - zabrudzona, boczek TP - zabrudzony, zarysowany, fotel pasażera - zabrudzony, boczek drzwi PP - zabrudzony, zarysowany, wykładzina podłogi - zarysowana, wykładzina bagażnika - zabrudzona, wnętrze bagażnika - zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, EBA (system wspomagania nagłego hamowania), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Monitor pokładowy, Podłokietnik przedni, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Sterowanie systemu audio z kierownicy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

PL zima - prod: Hankook rozm: 205/55R16 zuż: 70%
PP zima - prod: Hankook rozm: 205/55R16 zuż: 70%
TL zima - prod: Hankook rozm: 205/55R16 zuż: 30%
TP zima - prod: Hankook rozm: 205/55R16 zuż: 30%
zapasowa - prod: Hankook rozm: 205/55R16 zuż: 10%

Pojazd z polskiej sieci dealerskiej

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegu: 29380km, 57855km - ostatni dnia 23.02.2018

Dwa klucze pilotami centralnego zamka