Volkswagen Caddy Maxi 1,6TDI (102KM) M5 2014r. DW168XT Magnice

229590

9 godz. 26.05.2020 godzina 11:43:00

Aktualna cena (bez VAT): 20 200,00 zł

DW168XT Volkswagen Caddy Maxi
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.6 TDI BASIS BASIS   Nr rejestracyjny: DW168XT
Rok produkcji: 2014   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-12-01
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 232529km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: BIAŁY   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 102KM/75KW)   Masa całkowita: 2310
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1477
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2020-11-23
Liczba miejsc: 2   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Furgon   Hak: Nie
VIN: WV1ZZZ2KZFX066235

Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny komunikat "insp".

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi - ok 3000mm.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – zarysowania po stronie lewej na powierzchni ok 150x150mm oraz 250x50mm, zarysowania i zagięcia po stronie prawej na odcinku ok 200mm, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odpryski lakieru z ogniskami korozji o średnicy ok 6mm oraz 2mm, zagięcie punktowe, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Odkształcone wygłuszenie ściany grodziowej. Błotnik prawy – zagięcie o średnicy ok 20mm z ubytkami lakieru z ogniskami korozji o średnicy ok 8mm oraz 7mm, drobne zarysowania. Lusterko prawe - zarysowania obudowy. Drzwi prawe przednie – ubytek lakieru na odcinku ok 9mm z ogniskiem korozji, zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie w części tylnej na odcinku ok 70mm, zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Szyna drzwi przesuwnych - brak tylnej nakładki. Próg prawy - zagięcia i głębokie zarysowania na odcinku ok 400mm. Zderzak tylny – zagięcie o średnicy ok 120mm po stronie lewej, liczne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe – zagięcia punktowe, miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe - liczne zagięcia po stronie wewnętrznej na odcinku ok 170mm, liczne zarysowania. Rozdarta uszczelka we wnęce drzwi tyłu nadwozia. Poszycie tylne boku lewego – pięć zagięć punktowych, miejscowe zarysowania. Próg lewy - ubytki lakieru na powierzchni ok 110x40mm, 50x40mm, 20x20mm. Drzwi lewe przednie – liczne głębokie ubytki lakieru z ogniskami korozji, głębokie zarysowanie na odcinku ok 20mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Słupek lewy przedni - ognisko korozji. Dach – liczne ubytki lakieru z ogniskami korozji, głębokie zarysowania, liczne zagięcia. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 320um, poszycia tylnego boku prawego: do 320um, drzwi tyłu nadwozia lewych: do 1200um, poszycia tylnego boku lewego: do 420um, błotnika lewego: do 208um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 129µm.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Rozdarcia tapicerki oparcia fotela kierowcy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Liczne zarysowania i zagięcia poszyć przestrzeni ładunkowe. Długość przestrzeni ładunkowej: ok 2200mm.

Radioodtwarzacz CD Sony.
Poprzeczki dachowe - 3 sztuki.

ABS, Immobilizer, Klimatyzacja, Poduszka kierowcy, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Dębica Passio 2 rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Dębica Passio 2 rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Dębica Passio 2 rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Dębica Passio 2 rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Zapas - prod: Bridgestone Turanza T001 rozm: 195/65R15 zuż: 20%

1. Termin badania technicznego: 2020.11.23.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 30204km, 59723km, 89806km, 119877km.

Jeden z kluczy wyposażony w pilot centralnego zamka.