VOLVO S60 D4 DRIVE-E KINETIC 2014r. DW650XM

170190

3 godz. 13.11.2018 godzina 10:14:00

Aktualna cena (bez VAT): 49 900,00 zł

DW650XM Volvo S60
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLVO S60 D4 DRIVE-E KINETIC KINETIC   VIN: YV1FS73C1F2341637
Rok produkcji: 2014   Nr rejestracyjny: DW650XM
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-10-29
Przebieg odczytany: 118595km   Liczba kluczy: 2
Kolor: CZARNY   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Silnik: 1969ccm (Moc 181KM/133KW)   Masa całkowita: 2090
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1475
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2019-10-29
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny komunikat "termin przeglądu minął".

Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – ubytki lakieru o średnicy ok 10mm oraz 8mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – odstaje od nadwozia po stronie prawej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – zarysowanie na odcinku ok 80mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – odprysk lakieru na klamce, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 227um, błotnika prawego: do 193um, poszycia tylnego boku prawego: do 433um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 150µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Obręcz koła prawego tylnego - zarysowania z ubytkami materiału podłoża. Obręcz koła prawego przedniego - głębokie zarysowania z ubytkami materiału podłoża na odcinku ok 80mm. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego. Pojazd wyposażony w niekompletny zestaw naprawczy - brak kompresora.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, podsufitki i kanapy tylnej – miejscowo zaplamione. Tapicerka drzwi lewych przednich - rozdarcia na odcinkach ok 20mm oraz 20mm, trzy punktowe odkształcenia. Tapicerka drzwi prawych tylnych - rozdarcie na odcinku ok 10mm, kilka punktowych odkształceń. Tapicerka drzwi lewych tylnych - rozdarcie na odcinku ok 20mm. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radioodtwarzacz CD fabryczny.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Bridgestone Turanza T005 rozm: 215/50R17 zuż: 30%
Prawy przód - prod: Bridgestone Turanza T005 rozm: 215/50R17 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Michelin Primacy 3 rozm: 215/50R17 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Michelin Primacy 3 rozm: 215/50R17 zuż: 75%

1. Termin badania technicznego: 2019.10.29.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 27480km, 54506km, 84260km z dnia 10.08.2017r.
3. Brak instrukcji obsługi pojazdu.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.