VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI HIGHLINE DSG 2015r. DW4F091 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

211759

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 37 500,00 zł

DW4F091 Volkswagen Jetta
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI HIGHLINE DSG HIGHLINE   VIN: WVWZZZ16ZGM032341
Rok produkcji: 2015   Nr rejestracyjny: DW4F091
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-05-04
Przebieg odczytany: 77989km   Liczba kluczy: 2
Kolor: CZARNY LC9X   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1968ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 1940
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1350
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2021-04-26
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czarna z efektem perłowym. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – dwa zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – liczne głębokie ubytki lakieru przy tylnej krawędzi, zagięcie punktowe, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania po stronie lewej na powierzchni ok 90x130mm, zarysowania po stronie lewej na odcinku ok 200mm, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej błotnika prawego: do 201um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 165µm.

Skrzynia biegów – automatyczna DSG. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Porysowana obręcz koła prawego tylnego. Obręcz koła zapasowego - stalowa. W pojeździe stwierdzono dodatkowo cztery opony zimowe Dayton DW510 w rozmiarze 225/45R17 - głębokość bieżnika ok 5mm.

ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, lakier perłowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tapicerka materiałowo skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Dunlop Sport Maxx RT rozm: 225/45R17 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Dunlop Sport Maxx RT rozm: 225/45R17 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Dunlop Sport Maxx RT rozm: 225/45R17 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Dunlop Sport Maxx RT rozm: 225/45R17 zuż: 75%
Zapas - prod: Maxxis rozm: 125/90R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 26.04.2021r.
2. Książka serwisowa z wpisem przy stanie drogomierza: 29794km z dnia 20.02.2018r.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.