VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI COMFORTLINE 2013r. DW677TV

170192

4 godz. 13.11.2018 godzina 10:02:00

Aktualna cena (bez VAT): 23 900,00 zł

DW677TV Volkswagen Jetta
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI COMFORTLINE COMFORTLINE   VIN: WVWZZZ16ZEM006457
Rok produkcji: 2013   Nr rejestracyjny: DW677TV
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2013-10-03
Przebieg odczytany: 187297km   Liczba kluczy: 2
Kolor: BIAŁY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 105KM/77KW)   Masa całkowita: 1910
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1317
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2019-09-24
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Nie

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono nierównomierną pracę silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – zagięcie o średnicy ok 10mm, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika - zagięcia po stronie wewnętrznej na odcinkach ok 10mm, 20mm, 10mm, 30mm, głębokie zarysowania w części dolnej na odcinku ok 100mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – ubytki lakieru na tylnej części klamki na odcinku ok 20mm, zarysowanie na odcinku ok 30mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie w części dolnej na odcinku ok 50mm, głębokie zarysowanie klamki na odcinku ok 45mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – głębokie zarysowania na odcinkach ok 30mm, 15mm, 12mm, drobne zarysowania. Słupek lewy przedni - zarysowania na odcinku ok 20mm oraz 40mm. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 143µm.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono ponadnormatywne zużycie sprzęgła. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Obręcz koła zapasowego - stalowa. Obręcz koła prawego przedniego i lewego tylnego - głębokie zarysowania z ubytkami materiału podłoża.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Rozdarcie dywanika gumowego kierowcy. Połamana tylna kratka nawiewu. Tapicerka pokrywy komory bagażnika - głębokie zarysowania. Brak wkładu zapalniczki. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radioodtwarzacz CD fabryczny.

ABS, Alarm, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Kleber Krisalp HP2 rozm: 205/55R16 M+S zuż: 75%
Prawy przód - prod: Kleber Krisalp HP2 rozm: 205/55R16 M+S zuż: 75%
Lewy tył - prod: Kleber Krisalp HP2 rozm: 205/55R16 M+S zuż: 65%
Prawy tył - prod: Kleber Krisalp HP2 rozm: 205/55R16 M+S zuż: 65%
Zapas - prod: Hankook Ventus Prime 2 rozm: 205/55R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego: 24.09.2019r.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 30451km, 60023km, 90122km, 120204km,150667km, 180978km z dnia 17.08.2018r.

Oba klucze z pilotami centralnego zamka.