Urządzenie wielofunkcyjne Samsung Xpress M2885FW

211208

Aktualna cena (bez VAT): 340,00 zł

Rok produkcji: 2017   Numer fabryczny: 071UB8KJAF00CBN

Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: Xpress M2885FW
Rok produkcji: 2017
Wytwórca: Samsung Group
Nr identyfikacyjny: 071UB8KJAF00CBN
Liczba przepracowanych jednostek 1027 stron

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Wymiary 41 x 37 x 36 cm
• Masa 11,3 kg
• Zasilanie 220-240 V/ 50-60 Hz
• Technologia laserowa, monochromatyczna
• Max szybkość druku 28 stron/min
• Max szybkość kopiowania 28 stron/min
• Max rozdzielczość druku 4800 x 600 dpi
• Rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 dpi

• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• po przyłączeniu zasalania uruchamia się
• nie zwraca informacji o błędach
• zweryfikowano pozytywnie w zakresie drukowania i kopiowania
Historia napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji