Urządzenie fitness Swan Shaper nr ser.92/2019 2020r.

293329

Aktualna cena (bez VAT): 13 800,00 zł

Urządzenie fitness Swan Shaper nr ser.92/2019
Producent: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak   Numer fabryczny: 84/2019
Rok produkcji: 2020

Nazwa: Urządzenie treningowe
Model: Vacu Shaper Classic Version
Rok produkcji: 2020
Wytwórca: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak
Nr identyfikacyjny: 84/2019
Liczba przepracowanych jednostek -

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Zasilanie 220-230 V/50-60Hz
• Wymiary 255 x 100 x 195 cm
• Moc 2200W
• Masa 185 kg

Wyposażenie
• Podest
• Pas Uszczelniający 3 szt (XS,L,M)

Przedmiot szacowania: Urządzenie treningowe łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (marsz) oraz podciśnieniu w kapsule, dochodzi do polepszenia krążenia krwi, głównie w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu.
• brak okablowania zasilającego
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacja serwisowa / historia napraw i konserwacji
• karta gwarancji

• Oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
• Ekspertyzy stanu technicznego i za taką nie może być uznawana