Urządzenie Medika Plasma ARC 2016r.

200011

Aktualna cena (bez VAT): 3 100,00 zł

Urządzenie Medika Plasma ARC
Producent: MEDIKA ŁUKASZ CHABROS   Numer fabryczny: 21606203
Rok produkcji: 2016

Nazwa: Urządzenie do liftingu
Model: Plasma ARC
Rok produkcji: 2016
Wytwórca: MEDIKA ŁUKASZ CHABROS
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: 21606203

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej) :
• Wymiary: 38x29x15,5 cm
• Masa: 4 kg
• Zasilanie 230V / 50 Hz
• Moc 35 W

Przedmiot oszacowania: urządzenie dedykowane kosmetologii i medycynie estetycznej zaprojektowane z myślą o nie-chirurgicznym liftingu skóry. Wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania.
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• nie zidentyfikowano widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powierzchni
• znikome zadrapania powłoki, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• nieznaczne znamiona eksplantacji
• po przyłączeniu zasiania urządzenie uruchamia się
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji