Urządzenia do monitoringu wg ukompletowania

169374

Aktualna cena (bez VAT): 7 300,00 zł

Rok produkcji: 2015   Numer fabryczny: -

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności. Przedmioty po demontażu z obiektu.
Wg okazanego protokołu przyjęcia oraz oględzin w skład zestawu do monitoringu pomieszczeń wchodzą:
1. Kamera color Turbo-HD HIKVISION model DS-2CE1601T-IT3 - 30 szt.
2. Rejestrator Turbo-HD HIKVISION model DS-7208HQHI-F2/N/A
z dyskiem twardym 2TB - 4 kpl.
3. Zasilacz buforowy HPSB11A12C - 4 szt.
4. Akumulator MN POWER typ MWS 18-12 18Ah - 9 szt.

Ad 1. Kamera color Turbo-HD HIKVISION model DS-2CE1601T-IT3 – 30.szt.
3.1.1. Charakterystyka techniczna
- Producent - HIKVISION
- Model - DS-2CE1601T-IT3
- Rok produkcji: - 2015
- Moc - max 4 W
- Zasilanie - DC12V
Za producentem:
standard przesyłu obrazu: TVI
przetwornik: 3MP Image Sensor CMOS
rozdzielczość: 1920×1536 (3Mpx) - 18kl/s
czułość: 0.01lux/F1.2 (AGC ON), 0lux (IR LED ON)
2 diody IR LED EXIR Black Glass (zasięg 40m)
AWB, AGC, ATW, BLC, DNR, MIR
Ad 2.Rejestrator Turbo-HD HIKVISION model DS-7208HQHI-F2/N/A z dyskiem
twardym 2TB
Ilość sztuk - 4
Rok produkcji - brak
Zasilanie - 12V DC
Moc - 40 W
Za producentem:
ilość obsługiwanych kamer: 8 szt.
Prędkość nagrywania [kl/s]: 12kl/s @ 1080P, 25kl/s @720P
Ilość obsługiwanych dysków: 1 szt.
Ilość wejść audio: 1 szt.
Wejścia/wyjścia alarmowe: 8/4
Rejestrator Turbo-HD HIKVISION model DS-7208HQHI-F2/N/A
z dyskiem twardym 2TB na 8 kamer DS-7208HQHI-F2/N/A. zapisują obraz z kamer w rozdzielczości 2 megapiksele HDTVI oraz z kamer cyfrowych IP posiadają możliwość zdalnego dostępu do systemu z poziomu przeglądarki internetowej, aplikacji na telefonie, tablecie lub systemach stacjonarnych.-Hikvision współpracuje zarówno ze stałym jak i zmiennym adresem IP,
Ad3.Zasilacz buforowy HPSB11A12C - 4 szt.
Charakterystyka techniczna
- Producent - HIKVISION
- Model – HPSB11A12C
- Rok produkcji: - brak
- Moc - max 155 W
- Zasilanie - DC13,8V
Za producentem:
Zasilacz buforowy HPSB-11A12C przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12 V DC (+/-15%). Zasilacz dostarcza napięcia U=13.8 V DC o wydajności prądowej:
prąd wyjściowy 10.0A + 1.0A ładowanie akumulatora
prąd wyjściowy 7.0A + 4.0A ładowanie akumulatora
sumaryczny prąd odbiorników + akumulatora wynosi max. 11A
W przypadku zaniku napięcia sieciowego następuje natychmiastowe przełączenie na zasilanie akumulatorowe. Zasilacz skonstruowany jest w oparciu o moduł zasilacza impulsowego, o wysokiej sprawności energetycznej i umieszczony w obudowie metalowej z miejscem na akumulator 18Ah/12V. Obudowa wyposażona jest w mikroprzełącznik sygnalizujący otwarcie drzwiczek (czołówki).

Ad4.Akumulator MN POWER typ MWS 18-12 18Ah - 9 szt.

Akumulator wykonany w technologii AGM
Całkowicie bezobsługowa praca
Brak szkodliwych oparów i korozji
Obudowa wykonana z ABS
Żywotność 3-5 lat

System monitoringu wizyjnego obiektów z rejestratorem, to system dozoru, pozwalający na obserwację i rejestrację obrazu dokonywaną z odległości, za pomocą kamer. Dzięki łatwej obsłudze z tego rozwiązania korzystają obecnie zarówno największe centra handlowe i logistyczne, jak i hurtownie, szkoły, czy firmy ochroniarskie. Monitoring sieciowy może
współpracować z różnym oprogramowaniem, innymi systemami komputerowymi, alarmowymi, systemami kontroli przejścia i rejestracji czasu pracy. Monitoring dobierany jest do obiektów, w których jest montowany. System monitoringu obiektów z rejestratorem zdemontowany z obiektu i złożony w elementach w magazynie (jest niekompletny), brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności użytkowej, brak dokładnej specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Widoczne ślady eksploatacji, uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego, ponownego zamontowania, połączenia sieciowego, napraw oraz uzupełnień. Urządzenia nie posiadają roku produkcji, zakupione w 2016 r. Opinia o cenie po demontażu nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.