Toyota RAV4 2,2D-CAT (150KM) A6 4x4 Premium Terenowy 2014r. WW932WN UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

208841

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 59 300,00 zł

WW932WN Toyota RAV4
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Toyota RAV4 Premium   VIN: JTMRBREV50D052405
Rok produkcji: 2014   Nr rejestracyjny: WW932WN
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-09-10
Przebieg odczytany: 76547km   Liczba kluczy: 2
Kolor: szary   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 2231ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2020-09-12
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Barwa nadwozia - szara z efektem metalicznym, pokrywa silnika - odprysk o średnicy ok. 2mm, szyba czołowa - drobne odpryski, zderzak P - zarysowanie po stronie prawej z ubytkiem materiału, zarysowanie o długości ok. 50mm, błotnik PP - drobne zarysowania, drzwi PP - liczne zarysowania o długości od ok.5 mm do ok. 50mm, odprysk o średnicy ok 2mm, lusterko P - zarysowanie o długości ok. 10mm, obudowa lusterka P - zarysowanie o długości ok. 10mm, drzwi TP - drobne zarysowania o długości od ok. 40mm do ok. 80mm, błotnik TP - drobne zrysowania we wnęce drzwi o długości ok. 10mm oraz drobne zarysowanie na boku o długości ok. 10mm, listwa nadkola TP - drobne zarysowanie o długości ok. 30mm, próg P - drobne zarysowania o długości ok. 30mm we wnęce drzwi, dach - drobne zarysowanie o długości ok. 120mm, zderzak tylny - odkształcony w części górnej środkowej, spoiler zderzaka - odkształcony i zarysowany, błotnik TL - drobne zarysowania, próg lewy - drobne zarysowania, drzwi TL - liczne zarysowania, zarysowanie o długości ok. 30mm oraz szerokości ok. 120mm, odprysk z wgnieceniem o średnicy ok. 7mm, zarysowanie o wymiarach ok. 80mm na 80mm, zarysowanie o długości ok. 8mm, zarysowanie o wymiarach ok. 5mm na ok. 6mm, drzwi PL - zarysowanie na rancie z naruszeniem warstwy antykorozyjnej, zarysowanie w części środkowej o długości ok. 100mm, lusterko L - zarysowanie o długości ok. 40mm, błotnik PL - zarysowanie o długości ok. 50mm. Szyba tylna - drobne zarysowania, listwa nadkola TL - zarysowana. Zmierzona grubość powłoki lakierowej na elementach poszyć zewnętrznych 100µm - 150µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół -aluminiowe 4 sztuki. Koło dojazdowe zapasowe. Felga PL - zarysowana na rancie.

Fotel kierowcy - zabrudzony, deska rozdzielcza - zarysowana, boczek drzwi TL - zabrudzony, podsufitka - zabrudzona, fotel pasażera - zabrudzony, wykładzina bagażnika - zarysowana, zabrudzona, zagłówki - zabrudzone,Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu z tyłu, czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Lakier metalik, Monitor pokładowy, Ogrzewanie przednich foteli, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory bi-ksenonowe, Roleta bagażnikowa, Spryskiwacze lamp przednich, Sterowanie systemu audio z kierownicy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

PL lato - prod: Bridgestone Dueler rozm: 235/55R18 100H zuż: 50%
PP lato - prod: Bridgestone Dueler rozm: 235/55R18 100H zuż: 50%
TL lato - prod: Bridgestone Dueler rozm: 235/55R18 100H zuż: 50%
TP lato - prod: Bridgestone Dueler rozm: 235/55R18 100H zuż: 50%
dojazdowa - prod: MAXXIS rozm: 155/80R17 zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ

Brak wpisów w książce serwisowej.

Dwa klucze z pilotami centralnego zamka