Telewizor Panasonic LED TX-49DXU601E

200801

4

Aktualna cena (bez VAT): 620,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: NH-6640126

Nazwa: Telewizor
Model: 49DXU601
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2017
Wytwórca: PANASONIC AVC NETWORKS CZECH S.R.O
Kraj wytworzenia: Czechy
Nr identyfikacyjny: NH-6640126

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Wymiary 111 x 65 x 7 cm
• Masa 16 kg
• Zasilanie 220-240 V/ 50-60 Hz
• Moc 0,12kW
• Technologia LED
• Przekątna ekranu 49”
• Rozdzielczość 3840 x 2160
• Wyposażenie pilot zdalnego sterowania, uchwyt ARKAS

Przedmiot oszacowania: urządzenie elektroniczne przeznaczone do zdalnego odbioru obrazu, który jest nadawany przez telewizję. Wyposażony w ekran w technologii LED, złącza HDMI,USB oraz WIFI.
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• brak elementów montażowych
• brak podstawy
• brak dedykowanego okablowania
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• uszkodzenie lewej części ekranu ( 2 zarysowania) o łącznej długości około 15 cm
• po przyłączeniu zasalania uruchamia się
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji