TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D Active Business USZKODZONY 2017r. WW711XS UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

297697

Aktualna cena (bez VAT): 28 000,00 zł

WW711XS Toyota Avensis 2.0 D-4D Active Business Ko
Marka, Model, Wersja wyposażenia: TOYOTA AVENSIS Active Business Komb   VIN: SB1ET76L90E021802
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: WW711XS
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-03-14
Przebieg odczytany: 154176km   Liczba kluczy: 2
Kolor: czarny   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1995ccm (Moc 143KM/105KW)   Masa całkowita: 2100
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1537
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2100kg
Rodzaj pojazdu: OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2022-03-13

Uszkodzony silnik (dziura w bloku silnika)

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia czarna. Pokrywa P – odpryski z uszkodzeniem powłoki przeciwkorozyjnej, zarysowania; Szyba P – odpryski; Oświetlenie P – wypiaskowane; Zderzak P – odpryski, zarysowania powyżej 10 cm z uszkodzeniem powłoki lakierowej i ubytkami materiału; Błotnik PP – odpryski z uszkodzeniem powłoki przeciwkorozyjnej, zarysowania; Lusterko P – odpryski, zarysowania ; Drzwi PP – zarysowanie powyżej 10 cm, wgniecenie powyżej 20 mm, odpryski z uszkodzeniem powłoki przeciwkorozyjnej, ślady korozji; Wnęka drzwi PP - zarysowania, wgniecenie; Drzwi TP – zarysowanie do powłoki przeciwkorozyjnej ; Błotnik TP – wgniecenie, zarysowania; Próg P – odpryski, zarysowania; Oświetlenie TP – pęknięcie; Dach – odpryski; Zderzak T – zarysowania powyżej 10 cm z uszkodzeniem powłoki lakierowej; Błotnik TL – zarysowania z uszkodzeniem powłoki lakierowej, wgniecenie; Klapka wlewu paliwa – zarysowania z uszkodzeniem powłoki lakierowej; Drzwi TL – zarysowania z uszkodzeniem powłoki lakierowej, odpryski; Wnęka drzwi TL – zarysowania; Drzwi PL – odpryski; Lusterko L – odpryski, zarysowania; Błotnik PL – odpryski, zarysowania, wgniecenie;

Zmierzona grubość powłoki lakierowej: pokrywa P - 110 µm, błotnik PP - 140 µm, drzwi PP - 110 µm, drzwi TP -130 µm, poszycie TP - 120 µm, pokrywa T - 90 µm, poszycie TL - 160 µm, drzwi TL - 110 µm, drzwi PL - 150 µm, błotnik PL - 130 µm, dach - 100 µm

Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk, koło dojazdowe - stalowe. ,Skrzynia biegów - manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na przednią oś. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu.

Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Fotel PL -zabrudzenia, zarysowania; Boczek drzwi PL – zabrudzenia, zarysowania; Kierownica – zabrudzona, wytarta, zarysowana; Deska rozdzielcza – zabrudzenia, zarysowania; Drążek zmiany biegów – zabrudzenia, zarysowania; Panel środkowy – zabrudzenia, zarysowania; Podłokietnik – zabrudzenia, zarysowania; Boczek Drzwi TL – zabrudzenia, zarysowania; Kanapa T – zabrudzenia; Podsufitka – zabrudzenia, zarysowania; Boczek drzwi TP – zabrudzenia, zarysowania; Fotel PP – zabrudzenia, zarysowania; Boczek drzwi PP – zabrudzenia, zarysowania, Wykładzina podłogi – zabrudzenia; Pasy bezpieczeństwa – zabrudzenia; Wnętrze bagażnika – zabrudzenia, zarysowania.

ABS, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

PL zima - prod: Kumho rozm: 215/55 R17 zuż: 10%
PP zima - prod: Kumho rozm: 215/55 R17 zuż: 10%
TL zima - prod: Kumho rozm: 215/55 R17 zuż: 5%
TP zima - prod: Kumho rozm: 215/55 R17 zuż: 5%
Koło dojazdowe - prod: Dunlop rozm: 145/70 R17 zuż: 0%

Pojazd z polskiej sieci dealerskiej

Liczba wpisów w książce serwisowej: 4: 19177 km, 39390 km, 60076 km, 79602 km dnia 03-07-2019

Jeden klucz zintegrowany z pilotem centralnego zamka, drugi bez pilota