Szafa chłodnicza 130L nr ser. 8801736143667 2016r.

181838

2 dni 22.03.2019 godzina 09:06:00

Aktualna cena (bez VAT): 570,00 zł

Szafa chłodnicza 130L nr ser. 8801736143667
Producent: Stalgast Sp. z o.o.   Numer fabryczny: 8801736143667
Rok produkcji: 2016

Nazwa: Szafa chłodnicza
Model: 880173
Rok produkcji: 2016
Wytwórca: Stalgast Sp. z o.o.
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: 8801736143667

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej, tabliczki znamionowej ) :
• Temperatura max. 10 °C
• Zasilanie 230 V/ 50 Hz
• Wymiary 60 x 60 x 85 cm
• Pojemność 130l
• Moc: 0.09 kW

Przedmiot oszacowania: urządzenie, którego zadaniem jest obniżenie temperatury środowiska chłodzonego, kosztem doprowadzonej energii, przeznaczone do przechowywania w zamkniętej przestrzeni umieszczonych w koszach/ na półkach w niskiej temperaturze towarów itp. Urządzenie wykonane z blachy malowanej proszkowo, wyposażone w elektroniczny sterownik temperatury z wyświetlaczem i zamek na klucz.
• składowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• nie stwierdzono klucza do zamka
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• miejscowe odbarwienia
• posiada oznaczenia CE
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – brak
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji