System montażowy MSM

293332

Aktualna cena (bez VAT): 34,00 zł

System montażowy MSM
Producent: -   Numer fabryczny: -

Nazwa: System montażowy MSM
Rok produkcji: b.d zakupiono 2021
Wytwórca: b.d
Liczba przepracowanych jednostek -

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Średnica korpusów ramion 50 mm

Wyposażenie
• n/d

Przedmiot oszacowania: Modułowy System Montażu jest kompleksowym rozwiązaniem przeznaczonym do optymalizacji przestrzeni w punkcie sprzedaży. System składa się z modułów, które w zależności od konfiguracji umożliwiają instalację różnych urządzeń kasowych na małej przestrzeni bez konieczności ustawiania ich na ladzie.

Przedmiot oszacowania na dzień oględzin :

1. System montażowy MSM
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• zadrapania, otarcia
• niewielkie uszkodzenia mechaniczne
• nosi znamiona krótkotrwałej eksploatacji
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych

• karta gwarancji
• dokumentacja serwisowa / historia napraw i konserwacji